הזמינו טיול אונליין

מאמרים קשורים

חוות סוסים צריך לדעת לבחור

כיום בעידן האינטרנט ותרבות האינסטנט, כיף לדעת שעדיין ישנם מקומות אשר נשארו טבעיים וזכים לאורך גלגולי ההיסטוריה שלהם. כאלו הן חוות סוסים אשר

חוות סוסים
חוות סוסים

אותן ניתן למצוא בפינות חמד רבות ברחבי הארץ. כמובן שלא כל חווה יכולה להעניק לרוכבים את החוויה האולטימטיבית שברכיבה, שכן על מנת לעשות זאת, קיים צורך במספר אלמנטים בו זמנית אשר כולם יוצרים את החוויה השלמה. להלן המרכזיים שבהם.

חוות סוסים – מגוון טיולים לכל המשפחה

כולם בוודאי מכירים את הבעיה הנפוצה הבאה – אתם מחליטים על טיול משפחתי אך כאשר מגיעים לרגע בחירת האטרקציה מתקשים למצוא כזו אשר תתאים לכולם. לא כך הם פני הדברים בכל הקשור לטיולי רכיבה על סוסים למשפחות. חוות סוסים מפותחת דיו תכלול מגוון סוסים, החל מנמרצים לצעירים וחובבי האדרנלין שביניכם, דרך סוסים בוגרים ורגועים יותר למבוגרים שביניכם, ועד לסוסים קטנים במיוחד כמו סוסי הפוני עבור הזאטוטים שאיתכם. חוות סוסים מסויימות אף מאפשרות להגיע לרכיבה במקרים של צורך מהותי כגון רכיבה טיפולית, רכיבה לילדים הסובלים מהפרעות קשה וריכוז, רכיבת נכים ועוד.

בחרו חוות סוסים הקרובה לים

כאמור, ניתן למצוא חוות סוסים במקומות שונים בפריסה ארצית, מהדרום ועד לצפון, אך אין ספק כי חוות סוסים אשר נמצאת קרוב לים מסוגלת להעניק הרבה יותר מכל רכיבה אחרת, במיוחד לזוגות האוהבים ולאלו אשר מעוניינים ללבות את אש האהבה. חוות הסוסים ביתן אהרון היא דוגמא מצויינת לחווה אשר מציעה לכם טיולי סוסים ייחודיים על שפת הים. הרומנטיקה בטיולים הללו פשוט במיטבה ואילו הנופים והאוויר הצח רק מוסיפים לאווירה הנפלאה ומספקים לכם טיול סוסים שלא יישכח לעולם.

חוות סוסים – מקצועיות המדריכים

חשוב לבחור בחוות סוסים אשר מפעיליה מבינים כי מדובר בדרך חיים ראשית כל ורק לאחר מכן, בבית עסק אשר מעניק שירות של חוויה שאין לה תחליף. אנשי החווה חייבים להתייחס לסוסים בהתאם ולגדל אותם ע"פ כל אמות המידה הטובות והסטנדרטים של השירותים הוטרינריים. במידה ותגיעו אל חוות סוסים אשר אינה דואגת לרווחת הסוסים במעלה הראשונה, שמראה הסוסים בה מוזנח והיחס אליהם מחפיר, לא תחושו כל הנאה ברכיבה כי אם אלא צער ורחמים. בנוסף, המדריכים בחוות הסוסים שתבחרו צריכים להיות נחמדים ואדיבים (כן, גם לסוסים), לבצע הדרכה מסודרת וקפדנית טרם הרכיבה ולהיות קשובים לכל בקשה או תלונה טרם הרכיבה, במהלכה או אחריה.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין