הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים

טיולי סוסיםאם גם אתם חיים בזוגיות לפחות שנה, סביר מאוד להניח שגם אתם זכיתם לשמוע את צלילי ה"קליק קלוק" שכולנו כל כך אוהבים. אם בכל זאת טרם הפתעתם את בן / בת הזוג שלכם ב- טיולי סוסים רומנטי, כדאי שתעשו את זה במהרה, לפני שיהיה מאוחר מדי…

אין הסבר הגיוני מדוע אנחנו כל כך אוהבים טיולי סוסים , אבל בינינו, מה זה בכלל חשוב? הקישור בין טיול שכזה להנאה, רומנטיקה, נופים וחוויה קיים בכל העולם, וכשכולם חושבים משהו, כנראה שהוא נכון.

טיולי סוסים חלק בלתי נפרד מכל חופשה

טיולי סוסים בישראל היו מאז ומעולם חלק בלתי נפרד מחופשות בצפון, במדבריות הדרום ובשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר מהם גם במרכז הארץ. חוות סוסים ביתן אהרון נמצאת במיקום מעולה רק 20 דקות מתל אביב ומציעה למטיילים מגוון רחב של טיולי סוסים שונים.
ניתן לארגן טיולי סוסים לקבוצות או לזוגות, בקצב איטי ורגוע או מהיר ופרוע. ניתן ליהנות מנופים שונים של שמורות טבע צמחייה ייחודית, שקיעה וחוף ים והכל, ממושבכם על גב הסוס.

טיולי סוסים במרכז הארץ בחוות סוסים ביתן אהרון נחשבים חוויה בפני עצמה. מגוון הנופים הקיים בשטח המצומצם יחסית יכול למלא חלל של מדינה שלמה. טיולי סוסים בחוף הים מציעים אפשרויות שילוב רבות, כמו ארוחת בוקר צהריים, צילומים בלתי נשכחים של חוויה יחודית ומהנה במיוחד.
את כל אלו ועוד רבים וטובים מציעה לכם חוות סוסים ביתן אהרון.

טיולי סוסים במחירים הוגנים

טיולי סוסים מומלץ לעשות ב- חוות סוסים ביתן אהרון שהפכה לשם דבר בקרב קהילת חובבי טיולי הסוסים. עם הנופים המרהיבים, הסוסים היפהפיים, מגוון הטיולים (החל משעה ועד 2 שעות) והמחירים ההוגנים, אין פלא שבמרוצת השנים, הפכה חוות סוסים ביתן אהרון למקום עלייה לרגל למטיילים.

אפרופו מחירים, המחיר המקובל בשוק הוא סביב 100 ₪ ל-40 דקות לרוכב עד 130-150 לשעת רכיבה. ישנם מבצעים לקבוצות גדולות, לחברי ארגונים שונים כמו חבר בהצדעה עוד. כמובן שניתן לעשות טיולי סוסים ארוכים יותר בתוספת ארוחה וכאן המחירים עשויים להגיע למאות שקלים לרוכב.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין