הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – בחוות הסוסים ביתן אהרון

האם אי פעם רציתם לחוות את הקרקע קצת יותר ממבט של ציפור? האם רציתם לחוות את האדמה בצורה שאינה פוגעת בה, אינה מכאנית או אינה מצריכה

טיולי סוסים
טיולי סוסים

מכם מאמצים מיוחדים?

רבים האנשים אשר שכחו – ישנן אפשרויות רבות לחוות את הטבע הארץ ישראלי בצורה נפלאה, מרגשת ומלבבת – טיולי סוסים.
טיולי סוסים מיועדים למגוון אנשים – מכל האוכלוסיות, מכל הגילאים ומכל המינים, כל עוד יש להם את התשוקה להכיר חיות נפלאות שיכולות לשרת אותם נאמנה למשך זמן רב.
טיולי סוסים בחוות הסוסים ביתן אהרון הם חוויה נפלאה אשר מיועדת לאנשים שרוצים להכיר את הטבע, להכיר את החיות ולהנות מאטרקציה אשר לא חוויה בכל יום, בטח ובטח לא כאשר אנחנו גרים באחת מהערים בארץ ישראל, תחת נורות ניאון ובתוך בנייני בטון.

טיולי סוסים – לאן יוצאים?

טיולי סוסים ה חוות סוסים ביתן אהרון ניתן לעשות במגוון מסלולים – החל ממסלולים פשוטים, נוחים ונחמדים אשר מיועדים לכל המשפחה ועד למסלולים ארוכים יותר אשר עשויים להימשך גם שעות רבות, או אולי אפילו ימים.
כמו כן,טיולי סוסים במרכז ניתן לבצע עבור אירועים מיוחדים – טיולי סוסים רומנטיים אשר מיועדים לזוגות או טיולים מיוחדים אשר מתקבלים הזמנה אישית.
תהיה הסיבה אשר תהיה ויהיה המסלול אשר יהיה, טיולי סוסים טומנים בחובם הזדמנות נהדרת להכיר, לחקור, להנות ולצאת מהשגרה.

טיולי סוסים – מה צריך לדעת?

כאשר אנחנו יוצאים אל טיולי סוסים אנחנו צריכים לקבל הבנה בסיסית לגבי הרכיבה, הטיפול וכל מה שקשור להתנהגות מול הסוסים שעליהם אנחנו רוכבים.
בפעמים רבות אנחנו מטיילים צמוד למדריך טיולים אשר מראה לנו את הדרך ומוודא שאנחנו בשליטה מלאה על הסוס,
אך גם במקרים שבהם אנחנו מרגישים בטוחים מספיק לצאת לבדנו אנחנו צרכים לנקוט באמצעי הזהירות הנחוצים.
טיולי סוסים, על אף היותם אטרקציה מרגשת ומעניינת, עדיין דורשים מאיתנו להבין איך להתנהג אל החיות שבשירותים שלהן אנחנו נעזרים, וככאלה אנחנו צריכים לדעת בדיוק מה עושים ומה לא עושים.
אחרי תדרוך שלא נמשך יותר מדי זמן אנחנו עשויים ללמוד איך לרתום את החיה – להלביש עליה אוכף, איך לעלות ואיך להתחיל את הטיול עצמו.
ואחר כך? הכל עניין של הרגשה, של הנאה ושל חוויה – ארוכה, קצרה, מעניינת או מעגלית.
ובקיצור נמרץ – טיולי סוסים.
אז למה אתם מחכים?

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין