הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים בחוף הים לכל המשפחה

אין ספק שמידי פעם כל אחד מאיתנו צריך לצאת קצת מהשגרה שלו ולעבור חוויות אחרות שאינן דומות למה שאנחנו עושים ביום יום. אם אתם מחפשים את החוויה הבאה שיכולה להלהיב את כל המשפחה שלכם, אז האופציה של טיולי סוסים בחוף הים היא אפשרות טובה במיוחד. טיולי סוסים בחוף הים יכולים להתקיים הן בהרכב גדול של הרבה משתתפים והן בהרכב משפחתי מצומצם או בהרכב זוגי. החוויה הזו של טיולי סוסים בחוף הים היא חוויה מרגשת במיוחד, בין אם מזה שנים לא רכבתם על סוס ובין אם אתם שייכים לאותם האנשים שמקפידים לעשות זאת מידי פעם.

טיולי סוסים בחוף הים עם הדרכה צמודה

אחד מהדברים שגורמים לחשש לעיתים אצל אנשים שרוצים ליהנות מחוויה של טיולי סוסים בחוף הים, זו השאלה איך הם ישתלטו על הסוס והאם הוא יקשיב להם. חשוב שתדעו שאם אין לכם ניסיון בכלל תוכלו בכל זאת ליהנות מחוויה של טיולי סוסים בחוף הים, כיוון שלחוויה הזאת יצטרף אליכם מדריך מקצועי שילווה את הטיול כולו. בצורה כזאת תוכלו להיות רגועים במהלך כל הטיול ותוכלו לדעת שבכל מקרה יש מי שישמור עליכם וידאג לכך שהסוס יתנהג בצורה טובה. טיולי סוסים בחוף הים זו לא חוויה שעולה הרבה כסף ולפעמים יש גם הנחות ומבצעים טובים, כך שבהחלט כדאי לכם להזמין את הילדים ולצאת ביחד ליהנות מטבע נפלא.

חווה מטופחת עם סוסים מקסימים

אם אתם שואלים את עצמכם לאיזו חווה כדאי לכם לפנות כדי ליהנות מחוויה של טיולי סוסים בחוף הים, הרי שהאופציה הטובה ביותר היא חוות סוסים ביתן אהרון. מדובר על חווה וותיקה שכל מי שעובד בה מכיר את העבודה מקרוב, וכמו כן, כל המדריכים בחווה הם בעלי ניסיון של לא מעט שנים. הסוסים עצמם מחונכים ומטופחים מאוד, כך שגם מהבחינה הזאת החוויה של הרכיבה בחוף הים תהייה נפלאה. המסלול שתוכלו לעבור ברכיבה הוא מסלול שמשלב בתוכו נופים מקסימים ומרגשים במיוחד, ואין ספק שזו תהייה דרך טובה לשבור את השגרה וליהנות מהטבע בארץ.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין