הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – דוהרים להנאה

במדינתנו הקטנה חלוקת התפקידים ברורה למדיי – לצפון יש את הטבע, למרכז את חיי
התרבות והבילוי, ואילו בדרום נהנים ממדבר אין סופי. אבל כשמדובר טיולי סוסיםבטיולי סוסים, לגיאוגרפיה אין שום משמעות. כי טיולי סוסים נמצאים בכל מקום, ומעניקים לכווולםחוויה של טבע שאי אפשר למצוא במקומות אחרים…

טיולי סוסים – זוגות, קבוצות ומשפחות

עם ישראל גילה בשנים האחרונות את הקסם שבטיולי הסוסים. בין אם בזוג, כמשפחה או כקבוצה בעלת קשר כזה או אחר, טיולי סוסים הפכו ללהיט הרשמי של סתיו-אביב-קיץ בשנים האחרונות. על גל ההצלחה טיפסו חוות סוסים חדשות שנפתחו, הגבירו את התחרות והורידו את המחירים. טיולי סוסים מתקיימים בעשרות קונספציות שונות. הטיול הנפוץ ביותר הוא הטיול הזוגי הרומנטי, אשר נע בין שעה ל-90 דקות, וכולל במהלכו או בסיומו (מעבר לזמן הטיול) ארוחה רומנטית קלה אל מול נופים ירוקים או שקיעה צבעונית, יין טוב או כל אתנחתא או גראנד פינאלה רומנטי נפלא שעולה לכם בראש.

מרבית טיולי הסוסים מתקיימים בלב הטבע – פרדסים, יערות ואתרים. חוות סוסים אחדות, ביניהן ביתן אהרון שבאזור השרון, בורכו בקרבה לחופי הים, מה שמאפשר לשלב את נופי הטבע והים לטיול יפה במיוחד. מומלץ בחום. טרנד נוסף שצובר תאוצה בשנים האחרונות הוא טיולי סוסים גיבושיים לקבוצות ומשפחות. ביום שכזה יש את כל האלמנטים הדרושים להצלחה והנאה. כמובן שגם לטיולים המשפחתיים, ואפילו לטיולי היחיד, ביקוש גבוה בכל ימות השנה (עם דגש על סופי השבוע והחגים, כמובן).

טיולי סוסים – מידע שימוש

עלויות טיולי סוסים משתנות מחווה לחווה, אך נעות בממוצע סביב 300 ₪ לטיול זוגי בן שעה על חוף הים וצוקי הכורכר. תוספות שונות עשויות להאמיר את המחיר, אך גם להעצים את מידת החוויה. חוות סוסים רבות מציעות אטרקציות ופעילויות נלוות לטיול הסוסים, ביניהם פינות ליטוף וחי, רכיבה על סוסי פוני לילדים, קטיף, מסעדות ובתי קפה בשטח החווה, הסברים ממדריכים מקומיים על המקום והסביבה, ועוד. כל מה שנותר לכם הוא לבחור בחווה הטובה בעיניכם, ולדהור ליום גדוש חוויות. בילוי נעים!

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין