הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – הנאה לכולם

דווקא עכשיו, כששמש נעלמת אט אט ואת מקומה תופסת רוח הסתיו הנעימה, אין זמן מתאים יותר בשביל טיולי סוסים ברחבי הארץ. אל מול נופים קסומים, שקיעות מרהיבות ותחת חיבור מושלם לטבע ולאדמה, פועלות בישראל עשרות חוות סוסים המציעות מגוון רחב של טיולי סוסים ליחידים, זוגות וקבוצות. אלפים כבר התמכרו, עשרות אלפים כבר חוו. ומה איתכם?

טיולי סוסים – בחירת החווה

בחירה נכונה של טיולי סוסים מתחילה ברושם כללי של מספר גורמים שונים. ראשית כל, החווה עצמה – המראה הכללי שלה, האם היא מטופחת וידידותית לסביבה? ואיך הסוסים עצמם נראים? חוות סוסים איכותיות דוגמת ביתן אהרון יציעו לכם פינת חמד של ממש עם מדשאות ירוקות, נופים מרהיבים ואטרקציות נוספות כגון פינות ליטוף של חיות מחמד. נקודה חשובה נוספת היא מקצועיות המדריכים. זכרו שהם ילוו אתכם לאורך כל הטיול מבחינת חוויה ובטיחות. אומנם הרכיבה על בעל החיים האצילי הזה נחשבת בטוחה, אך חשוב להקפיד על כללי הזהירות והבטיחות. אל תוותרו על חבישת אמצעי הגנה כגון קסדה ומגני גוף שונים במהלך טיולי סוסים; האזינו בקפידה לתדריך הבטיחות הקצר, והיו בטוחים כי אתם מכירים את "אמצעי התקשורת" ביניכם ובין הסוס; הקפידו על שמירת קשר עין רצוף עם המדריך לכל אורך הטיול.

טיולי סוסים – כולם נהנים

הטיול עצמו הוא הגורם העיקרי, כמובן, וכאן חשוב להתאים את אופי הטיול לרצונות שלכם, הן מבחינת קצב הטיול (רגוע או אקסטרימי) והן מבחינת הנופים. אל תתפשרו על הרצונות שלכם, כי זה עלול לפגוע לכם בהנאה

טיולי סוסים בחוף חבצלת
טיולי סוסים בחוף חבצלת

. טיולי הסוסים המבוקשים ביותר בישראל הן הטיולים הזוגיים בני השעה וחצי עד שעתיים, הכוללים טיול בקצב רגוע אל מול נופים משתנים. חוות הסוסים ביתן אהרון שבשרון מציעה, לדוגמא, טיול לאורך חוף הים חבצלת השרון היפה בארץ אם זה נשמע לכם יפה ורומנטי, אתם ממש לא טועים… אך טיולי סוסים הם ממש לא רק עבור זוגות מאוהבים. רוצים לחגוג בכיף כל החבר´ה ביחד? מחפשים לגבש את העובדים המסורים שלכם? מעוניין להתחבר לשקט ולטבע רק אתה ועצמך או אולי להכיר לילדים את החיה האצילית? כל האפשרויות פתוחות בפניכם. בטיולי סוסים – כולם נהנים.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין