הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – הצד החינוכי

החיבור אל הארץ ואל האדמה הוא עניין של חינוך – את זה טענו כבר אנשי רוח רבים , אנשי חינוך וגם הורים רבים. אך חיבור אל הארץ נעשה רק דרך עיניו של

טיולי סוסים
טיולי סוסים

האדם, לא דרך קריאת ספרים, צפייה בסרטים או גלישה באינטרנט. היום, אפשר להכיר את הארץ וליהנות ממנה דרך טיולי סוסים . נופיה היפים של ארץ ישראל יכולים להשתקף דרך חלון הרכב, אך למה להתפשר ? טיולי סוסים בין השבילים הקסומים של מושב ביתן אהרון הם חוויה בלתי נשכחת , המקרבת את האדם אל הסוס ואל המרחב ומאפשרת הצצה אל פינות חמד שלא זמינות בדרך אחרת . טיולי סוסים הם אטרקציה בלתי נשכחת שתיזכר עם הרוכבים זמן רב ותביא אותם להתנסות שוב ושוב, ולחפש עוד טיולי סוסים במרכז.

טיולי סוסים – הצד הרומנטי

ומה יכול להיות יותר רומנטי ומיוחד מאשר טיולי סוסים זוגיים,בין צוקי הכורכר ולאורך החוף ומול השקיעה ? אם נעשה סקר בקרב זוגות לגבי סצנות רומנטיות, סביר להניח שנמצא טיולי סוסים מול השקיעה במקומות הראשונים. אין ספק כי טיולי סוסים הם אטרקציה מקסימה לזוג שמעוניין לחגוג אירוע מסוים קצת אחרת, בנימה שקטה ופרטית, טיולי סוסים בשרון , אינטימיים מול נופים מרגיעים, ארוחה מיוחדת בסוף הטיול וקצת זמן ביחד – נשמע כמו מתכון טוב לפינוק זוגי . טיולי סוסים לזוגות הם אטרקציה פופולארית ביותר ורבים מחפשים אותה לרגל יום נישואין, יום הולדת, יום השנה לחברות או לכל מאורע אחר ששווה לזכור ולציין. הטיולים יוצאים בליווי מדריך שיודע בדיוק לאן להגיע, אילו נקודות הן המיוחדות ביותר ומתאימות לצפייה בנוף, וכמובן על גבי סוסים מקסימים המתאימים לטיול זה.

טיולי סוסים – הצד הבטיחותי

לא פחות חשוב משני התחומים שהזכרנו קודם לכן הוא הצד הבטיחותי. טיולי סוסים הם חוויה מדהימה ובלתי נשכחת, ועל מנת לוודא שהיא אכן תהיה כזו , קיימים תנאי בטיחות מסוימים. חוות סוסים ביתן אהרון הינה חווה רצינית המציעה טיולי סוסים, תעבור אתכם טרם הטיול על הוראות הבטיחות הכלליות ועל אלו הספציפיות לטיול שלכם – עלייה וירידה מהסוס, התנהגות במהלך הרכיבה, יחס לחיה, ועוד. בנוסף, לכל טיולי סוסים יוצא גם מדריך מקצועי ומיומן אשר מכיר את הסוסים באופן אישי ואת מכיר גם את השטח מהתנסות אישית, ולכן יהיה אחראי ונוסה בטיול שתבחרו, וידאג שאכן תקבלו את החוויה המיוחדת אותה חיפשתם.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין