הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים יותר מסתם טיול

טיולי סוסים בחוות ביתן אהרון
טיולי סוסים בחוות ביתן אהרון

הסוס הוא חיה שבמשך שנים הייתה רגילה לחיות בטבע, ללחך עשב במרעה פתוח ולשמור את אוזניה במצב האזנה כך שתוכל לאתר טורפים פוטנציאליים ממרחק ולברוח בדהרה מהירה. הסוס בוית לפני כ-5000 שנה לערך ומאז נעשה בו שימוש הן ככלי תחבורה מרכזי והן במסגרת טיולי סוסים חברתיים. מעניין לחשוב שסוסים היו הדרך המהירה ביותר לגמוא מרחקים על פני האדמה במשך כל ההיסטוריה הידועה לנו, עד המצאת הרכבת ולאחר מכן המכונית. השימוש שנעשה בסוסים כיום הוא בעיקר במסגרת הפנאי. טיולי סוסים הם אחת הדרכים המעניינות ביותר לחוות את הטבע, שכן הסוס הוא אינו כלי רכב חסר צרכים ודחפים. רכיבה על סוס מלמדת את הרוכב את החשיבות של תקשורת בריאה בין אדם למי שהוא איתו במגע.

ישנם מקומות רבים המתאימים לעריכת טיולי סוסים. ישנן חוות בצפון, בדרום וגם במרכז. חווה אחת שכזו, חוות סוסים ביתן אהרון, מוציאה טיולי סוסים במרכז באופן קבוע. הטיול בעל אופי רגוע ונינוח ויכול להיות ארוך או קצר, על חוף הים או בחורש. האפשרויות רבות ומגוונות כצדפות השטופות על חוף הים הנמצא במרחק קטן מהחווה. טיולי סוסים הם הזדמנות לנקות את הראש מכל טרדות היום-יום ולהתמסר ליופי השוכן באופן תמידי בכל גרגר חול ובכל צמח חוף שתוכלו לראות במקום, כמו נר הלילה החופי המפורסם, או חבצלת החוף העדינה והמקסימה. אף לא מופרך הוא הרעיון שתתאהבו בחיה הזו, המיוחדת כל כך. לא חסרים אנשים שחייהם סובבים סביב הטיפול בסוסים והקשר איתם. הסוס הוא המאפשרת לאדם ללמוד הרבה על עצמו ולשפר את תכונות המנהיגות שלו.
אם כן, בדקו את האפשרות לערוך טיולי סוסים במרכז. הנופים היפים והאופי השטוח של תוואי השטח של שפלת החוף נוחים מאוד לסוג כזה של טיול. אם תרצו, תוכלו להתקשר לאנשי הצוות של חוות סוסים ביתן אהרון ולספר להם כיצד אתם מדמיינים את טיול חלומותיכם. הם יעשו כל מאמץ להבטיח את הנאתכם מהטיול. אם כן, נוכל לסכם: טיולי סוסים – רעיון מקסים!

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין