הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים- כיף שלא ייגמר לעולם

למרות שנבואה ניתנה לשוטים, היא חלק בלתי נפרד מחיינו. טוענים שעוד כמה שנים יהיו פה מכוניות מעופפות ולא על גלגלים, ושלכל אחד מאיתנו יהיה מטוס

טיולי סוסים
טיולי סוסים

קטנטן משל עצמו בחנייה. אבל בין טענה למחלוקת, תראו לנו אחד שיטען שבעוד 10, 20 או 50 שנה, סוסים לא יישארו איתנו. עוד משחר ההיסטוריה סוסים שימשו כדרך תחבורה עיקרית, ועם השנים שידרגנו את העניין גם עם הרבה כיף והנאה בצורה של טיולי סוסים מרגיעים ונעימים. כך שכמו שזה נראה הם תמיד יישארו בשטח.
יש הרבה פעילויות מהנות בעולם. יש גם הרבה אחרות רומנטיות. אבל טיולי סוסים הם גם וגם, ועל כך אין שום עוררין. עם שקיעה מלאת צבעים באופק, כשמסביבכם נופים יפים ועם אווירה שאי אפשר להסביר במילים, טיולי סוסים הם קונצנזוס של הנאה.

עשרות חוות סוסים פועלות ברחבי הארץ, המאפשרות לכל אחד להגיע ולרכוב, אם לבד ואם בקבוצה, אם ליום הולדת ואם למסיבת רווקים מפתיעה. מרבית הישראלים הבוחרים טיולי סוסים, אוהבים את השילוב הנופי של טבע וים. קצת מפריחת האביב וקצת מהחול הזהוב. בינינו, אנחנו יכולים להבין אותם. מדובר בשילוב מיוחד במינו, ואותו חוות סוסים ביתן אהרון מבטיחה שתקבלו.

עם הנוף היפה שרק ארץ ישראל יכולה להציע, עם עשרות מסלולי רכיבה, סוסים מרהיבים ביופיים ואפילו סוסי הפוני המיועדים במיוחד לילדים, ובתוספת האטרקציות הרבות במהלך הטיול, אין פלא שאלפי אנשים נהנים לצאת אל טיולי סוסים לאורך כל השנה.

טיולי סוסים נמשכים לרוב בין שעה ל-4 שעות ועלותן נאה מ-150 ₪ לטיול קצר ועד כמה מאות שקלים לטיולים ארוכים ומשולבי נופים. תוכלו לשלב את הטיול עם ארוחה קלילה, פיקניק קצר או תצפיות נוף שונות. מומלץ בחום.

אסור גם לשכוח את הפאן הבטיחותי של טיולי סוסים. בטיחות מקסימאלית נוצרת עם שילוב של תדרוך נכון לרוכבים, יחד עם מדריכי רכיבה (סייסים) מנוסים, מקצוענים, שערניים לנעשה סביבם, וסוסים שמפנקים אותם במזון ראוי ובהרבה תשומת לב ואהבה. חוות סוסים ביתן אהרון מקפידה כמובן גם על כל אלה.

אז מכל סיבה שלא תהיה – יום נישואין, ערב חברה או סתם רצון להוסיף זיכרון נעים למישהו שאתם אוהבים, בחרו בטיול סוסים, ותדהרו כל הדרך להנאה…

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין