הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים על חוף חבצלת השרון

אחת הדרכים להעביר שעות של הנאה צרופה, טבעית ולא ממוסחרת היא ע"י טיולי סוסים. וכאשר הם מתבצעים בנופים הקסומים של חבצלת השרון, אין ספק כי מדובר במשהו אחר ויוצא דופן, ברמה אחת מעל כל טיולי הרכיבה שאתם מכירים.

טיולי סוסים – מעט על חבצלת השרון וסביבתה

חבצלת השרון הינה מושב אשר ממוקם בשכנות ליישוב ביתן אהרון שבאזור השרון. מדובר בישוב יפהפה אשר סביבו פרדסים, מדשאות ירוקות וריחות של אביב תמידיים. המקום אידיאלי לביצוע טיולי סוסים עקב הקרבה לים והנופים המהממים. בקרבת היישוב ומצפון לנתניה מתחילה רצועת סלעי הכורכר הידועה המאפיינת את אזור זה. הרצועה מגיעה עד שפת הים כאשר לאורכה ניתן להבחין במיני צמחייה מגוונת כגון אלת המסטיק, קורנית, סירה קוצנית ועוד.

טיולי סוסים בנוף ייחודי

המפגש בין האדם לסוס, תמיד היווה חיבור של ממש ותועלת הדדית. טיול סוסים מסוגל לספק את חוויית הרכיבה בצורה הקרובה ביותר. רק אתם, המדריך והסוסים. טיולי סוסים באזור חבצלת השרון נערכים כל העת ע"י חוות סוסים איכותיות כגון חוות הסוסים ביתן אהרון. מתחילים על סלעי הכורכר האדמדמים-חומים, לאורך מישור הפסגות שלהם ומשם בירידה תלולה וחווייתית אל קו המים של חוף הים. הנוף ייחודי לחבל ארץ זה, שכן מבט למזרח חולש על כל אזור עמק חפר והמושבים הסמוכים עם הפרדסים, השדות והמדשאות ולמערב, חוף הים ואם תרצו, גם השקיעה. חוף חבצלת השרון מוגדר כשמורת טבע ולכן כל חוף הים שיתגלה לעיניכם במהלך אותם טיולי סוסים ועליו תרכבו בפועל הינו בתולי, נקי ויפהפה. פשוט מדהים.

טיולי סוסים על חוף חבצלת השרון – למי זה מתאים?

באופן כללי, טיולי סוסים מתאימים כמעט לכל גיל. ילדים קטנים מעל גיל 9 יכולים לרכב כבר על סוסים בוגרים כאשר ילדים מתחת לגיל זה ומעל גיל 3 יכולים כבר להתנסות ברכיבה על סוסים. טיול סוסים אל עבר ועל קו החוף מתאימים למשפחות, זוגות, יחידים ולקבוצות. מדובר בחוויה רומנטית, לימודית ומגבשת שאסור לוותר עליה. תיהנו!

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין