הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – שוברים שגרה בהנאה

אם גם אתם חשים מעט מיצוי מבילויי השבת השגרתיים בפארק, בבתי הקפה ובמסעדות, יש לנו רעיון מצוין עבורכם – טיולי סוסים. הנאה נפלאה לגדולים

טיולי סוסים
טיולי סוסים

ולקטנים, שמעבירה יום של כיף אמיתי. אז בואו נראה על מה בדיוק מדובר.

טיולי סוסים – בואו ליהנות

עשרות רבות של חוות סוסים ממוקמות בכל רחבי הארץ, למעלה ממחציתן באזור הצפון, כשגם לאזור השרון נציגות מכובדת. עיקר ייעודן של מרבית החוות הוא בילוי והנאה, אף על פי שחלקן עוסקות גם בלימוד מקצועי. אם עד לפני עשור וקצת, עולם טיולי הסוסים בישראל היה מוגבל ומונוגני, הרי שכיום שפע אפשרויות מחכות לכם בחוות הסוסים השונות. טיולי סוסים קצרים (כ-40 דקות) וארוכים (4 שעות ואף יותר); טיולים ליחידים, לזוגות (עם דגש רומנטי), משפחות (דגש על הילדים), קבוצות עובדים (גיבוש) ועוד; טיולי סוסים "נטו" – ללא תוספות מיוחדות, לצד טיולים המשלבים פיקניקים, קטיף, סיורים, האכלת בעלי חיים, לימוד ועוד. כך שכל מחשבה (כמעט) שעולה לכם בראש, תמומש בפועל במהלך הטיול.

טיולי סוסים – מכל הסוגים שבעולם

טיולי המשפחות המשולבים נחשבים לפופולאריים במיוחד. כזה ניתן למצוא, למשל, בחוות הסוסים "ביתן אהרון", המציעה טיולים הנפתחים בבצוקי הכורכר של חבצלת השרון וממשיכים אל חוף הים הסמוך. זהו שילוב נפלא של נופים משתנים וחוויות נהדרות. גם טיולי הזוגות, הגדושים בשקיעות, יין, פיקניקים ואהבה, מבוקשים מאוד על ידי זוגות האוהבים של ארצנו, ולא בכדי. בשנים האחרונות תפס תאוצה גם הקונספט של טיולי סוסים לקבוצות עובדים כחלק מיום גיבוש וכיף. מבחינת אורך הטיול, מרבית המבקרים בחוות הסוסים בוחרים בטיול בין שעה וחצי לשעתיים, לאחריו מקנחים בארוחת צהריים טובה (בחוות מסוימות ישנה מסעדה בשטח החווה), בבילוי עם הילדים בפינות החי השונות ועוד. עלותו של טיול בסדר גודל שכזה נע סביב 250 ש"ח לזוג. בהחלט לא צריך לשבור תכנית חסכון בשביל הבילוי הנפלא הזה.

לסיום נציין רק את חשיבות ההקפדה על הפן הבטיחותי במהלך טיולי סוסים, כי תאונות קורות כשלא נשמעים להוראות. התעקשו על ציוד מגן, הבהירו מראש את אופי הטיול המבוקש, ושמרו על קשר עין ואוזן עם המדריך לכל אורך הטיול (גם כשנורא מתחשק לכם להיות קצת לבד…). בילוי

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין