הזמינו טיול אונליין

טיולי רכיבה על סוסים

 

טיולי רכיבה על סוסים
טיולי רכיבה על סוסים

שגרת חיי היום יום של רובנו כוללת הרבה שעות של ישיבה מול המחשב או נהיגה (בדרך כלל בפקקים), והיציאה לטבע הפכה לדבר שכמעט ונשכח לו. עם זאתבשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לחשיבות הרבה שיש לפעילויות שמחזירות קצת את תחושת השייכות לעולם הטבע, ובין פעילויות אלו אין ספק כי טיולי רכיבה על סוסים בחוות הסוסים ביתן אהרון היא אחת האופציות המהנות ביותר.

טיולי רכיבה על סוסים הקסם הרב

הקסם הרב של טיולי רכיבה על סוסים בביתן אהרון מתאים לכל אחד, החל מזוגות המבקשים לגוון קצת ולרענן את הרומנטיקה, דרך חגיגות של ימי הולדת או ימי נישואין וכדומה, ועד לטיולי סוסים של כל המשפחה. טיולי סוסים עצמם משרים על הרוכבים אווירה מרגיעה ונעימה, והנופים הנצפים בדרך מחזירים קצת ירוק וכחול לחיים. זו גם הזדמנות לרענן קצת את ידיעת הארץ של הילדים, שבטיולים השנתיים שלהם כיום נוסעים באוטובוסים ממוזגים וצופים בסרטים, בלי לטרוח בכלל להביט על הנוף…

כמובן שאין צורך להיות רוכבים מקצועיים כדי ליהנות מ- טיולי רכיבה . אפשר לבחור טיולי רכיבה על סוסים במגוון של צורות, החל מסיורים קצרים ואיטיים ועד לטיולים ארוכים בני שעה או שעתיים. אם מדובר בקבוצה מגוונת הכוללת, למשל, גילאים שונים, כדאי להתאים את הטיול ליכולותיהם של הילדים הקטנים יותר כדי שיוכלו להישאר מרוכזים במשך כל זמן טיול הסוסים .

טיולי רכיבה על סוסים גם לילדים

גם ילדים קטנים יכולים להשתתף בפעילות הרכיבה כשהם רכובים על סוסי פוני חמודים. כדאי אולי לדעת כי המדע כיום יודע שרכיבה על סוסים תורמת להתפתחותו הפסיכולוגית והקוגנטיבית של הילד. רכיבה על סוסים בחוות סוסים ביתן אהרון מביאים לסיפוק רב ובטחון עצמי עבור הילד ומסייעים גם בטיפול בבעיות קשב וריכוז. בנוסף לכך הרכיבה עצמה תורמת לפיתוח מיומנויות של התמצאות במרחב ושיווי משקל. תכונות אלו של הרכיבה הן העומדות בבסיס הרכיבה הטיפולית, שמהווה כיום תרפיה מקובלת.

מי שמתעניין ברכיבה ישמח לדעת שלא צריכים לנסוע רחוק מדי בכדי ליהנות מחיק הטבע טיולי רכיבה על סוסים ב חוות הסוסים ביתן אהרון רק 20 דקות מתל אביב ואתם כאילו במדינה אחר.
חוות הסוסים ביתן אהרון מציעה לכם שפע של מסלולי רכיבה המתאימים לכל אחד על צוקי הכורכר וחוף הים של חבצלת השרון. בדרך כלל לא תתקלו בקשיים מיוחדים במציאת מקום הקרוב לביתכם, וגם אם תאלצו לנסוע מעט ברכב כדי להגיע לחווה, אין ספק שהתוצאה תהיה שווה את זה. תבלו…

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין