הזמינו טיול אונליין

רכיבה על סוסים – תנסו ותתמכרו

רכיבה על סוסים
רכיבה על סוסים

אלפי אפשרויות בילוי ותחביבים יש לנו בני האדם. חלקן מסעירות ומעלות לנו את הדופק, חלקן מרגיעות ומעניקות שלווה לנפש. אך אם אתם מחפשים אפשרות באמת מושלמת, כזאת שתשלב לכם את כל העולמות בתוספת אוויר נקי ונופים ירוקים מסביב, רכיבה על סוסים תעניק לכם את כל מה שאתם צריכים.

רכיבה על סוסים חוויה אצילית

הסוס הוא חיה אצילית, זאת ידוע כבר שנים. וככזה הוא יקבל אתכם בברכה כל עוד תתנהגו כמו שצריך כמובן. רבים הנתקלים בסוס בפעם הראשונה לא תמיד יודעים כיצד להתנהג אל החיה המקסימה, וישר מנסים לדרבן אותה לזוז בעזרת צעקות, משיכות ובעיטות. הדבר כמובן לא יעזור ויותר חמור, עלול להיות מסוכן גם לכם וגם לסוס. על כן רכיבה על סוסים, לפחות בפעמים הראשונות יש לעשות רק עם השגחה והדרכה צמודים.

רכיבה על סוסים חוויה עוצמתית

רכיבה על סוסים מלבד לכיף ולחוויה טומנת בחובה יתרונות רבים נוספים. ועל מה אנחנו מדברים? מחקרים מוכיחים כי פעולת הרכיבה משפרת רבות את שיווי המשקל, הקורדינאציה וההתמצאות במרחב, בנוסף עצם ההצלחה שמשיגים בשליטה על חיה כה גדולה משפרת רבות גם את הדימוי העצמי, ואת יכולת התקשורת של הרוכב עם סביבתו. היתרונות הרבים של פעולת הרכיבה גרמו לכך שכיום גם ניתן למצוא מקומות המציעים רכיבה על סוסים טיפולית, העוזרת לכאלה הסובלים מלקויות פיזיות שונות, בעיות קשב וריכוז, ושאר בעיות.

רכיבה על סוסים בטבע המדהים של מדינתנו

חוות סוסים רבות פזורות בכל רחבי הארץ ויקבלו כל אחד שרוצה לחוות רכיבה על סוסים בשמחה. תוכלו למצוא בכל חווה צוות נאמן, ומגוון רחב של סוסים ומסלולים המתאימים לכל אחד. לימודי רכיבה אישיים, או טיול קבוצתי עם כל החברים. דהירה בין שדות ונופים ירוקים ופסטורליים, או סתם רכיבה רגועה לאורך חוף הים. סוסים חסונים וחזקים למבוגרים או סוסי פוני נחמדים המיועדים במיוחד לילדים. ואם תירצו תוכלו למצוא במקומות רבים אפילו כרכרות סוסים המיועדות במיוחד לטיולי משפחות.
אז קחו לעצמכם כמה שעות והצטרפו לרבים שכבר ניסו רכיבה על סוסים ומאז פשוט לא מסוגלים להפסיק.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין