הזמינו טיול אונליין

מאמרים קשורים

טיולי רכיבה בחוף הים

טיול סוסים רומנטי
טיולי רכיבה בחוף הים

אתם נמצאים בזוגיות מצוינת. סוף סוף מצאתם פרטנר איתו אתם יותר נהנים מאשר רבים. לכבוד החגיגות המתקרבות, אתם אובדי עצות. באתרי הספא כבר מכירים אתכם בשמות הפרטיים, במסעדות הרומנטיות ביקרתם בלי סוף, לה יש כל תכשיט אופנתי וארון הבגדים שלו מלא במתנות ממנה. תרשו לנו להציג בפניכם את פסגת המתנות הרומנטיות…

על חוות סוסים ביתן אהרון כבר שמעתם?
אם לא, זה בדיוק הזמן לעשות זאת. חווה אדירה בגודלה (20 דונם), המציעה אין ספור אטרקציות ובראשם, במיוחד לכם, הזוגות המאושרים הכמהים לקורטוב רומנטיקה – טיולי רכיבה רומנטיים בחוף חבצלת הסמוך.

טיולי רכיבה בחוף הים

תעצמו עיניים ותדמיינו – שקיעה מלאת צבעים, אוושת הגלים ברקע, צמד סוסים זה לצד זה צועדים בהנאה בסמוך לקו המים, נקישות הצעדים והתחושה העילאית בלהיות החלק העיקרי בתמונה הנפלאה הזאת…

טיולי רכיבה בחוף הים בחוף חבצלת השרון

בחוף חבצלת ידועים בקרב חובבי הסוסים בישראל, וגם בקרב אלו שלא. העובדה כי הסוסים בחווה מטופלים בצורה האופטימאלית, לצד היותם של המדריכים והרוכבים מנוסים, מקצועיים, סבלניים ובעיקר – אוהבי סוסים, הביאה את החווה למעמד של מעצמה בתחום. תוסיפו לכך את מראות הטבע הבלתי נתפסים לתוכם מתעוררים תושבי המושב הפסטורלי, ותבינו בעצמכם – רומנטיקה זה בטבע שלהם.

אבל לא רק. חוות סוסים ביתן אהרון מקפידה על קיצו של יוד בכל הקשור לבטיחות הרכיבה. עם עמידה בתקנים מחמירים וסטנדרטים יוצאים מן הכלל של בטיחות, אתם יכולים להיות רגועים ולהתרכז באהבה ובהנאה.

בחווה תוכלו ליהנות משלל אטרקציות בנוסף לטיול בחוף חבצלת. פינות נוי וצל, מדשאות, חנייה נוחה ועוד. תוסיפו לכך את העובדה שבניגוד למרבית החוות בישראל, כאן לא תאלצו לנסוע שעתיים לכל כיוון, ותקבלו את כל הסיבות בעולם לבחור בכמה שעות של טיולי רכיבה רומנטיים בחוף חבצלת בחבילה הרומנטית הבאה שלכם.
גם המחירים, כמו החוויה, ישאירו אתכם עם טעם טוב בפה. מגוון חבילות, הנחות והוזלות יגרמו לכם להישאר עם עודף בכיסים וחוויה אדירה לכל החיים. מומלץ בחום להגיע עם הרבה מצב רוח ובגד ים מתאים לבילוי בחוף הים!

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין