חוות סוסים – ביתן אהרון

חוות סוסים
חוות סוסים

לעיתים נדמה לאנשים כי תרבות רכיבה על סוסים היא תרבות שאינה קיימת בישראל, ומיקומה האמיתי הוא רק בסרטים על המערב הפרוע. למעשה, בכמה פינות חמד ברחבי הארץ ניתן למצוא חוות סוסים שונות, בגדלים שונים ומטרות שונות, אך בכולן מקדשים את תרבות הרכיבה ומנסים להנחיל למבקרים בהן את תרבות הרכיבה, אהבת הסוסים ואהבת הטבע.

איפה מוצאים חוות סוסים היום ?

למעשה באזורים רבים בארץ קיימות חוות סוסים, אך לרוב יהיו מרוחקות מספר קילומטרים מריכוזי האוכלוסייה והגישה אליהן תהיה קשה, על מנת להפעיל את החווה בנוף מעט יותר פסטורלי ומתאים לסוסים . הריחוק והכניסה מהעירוניות לטבע מתאימה לשינוי האווירה לטובת המבקרים ב חוות סוסים ביתן אהרון, ומוכיחה את עצמה כל פעם מחדש. בנוסף, אין צורך להרחיק לכת עד הצפון או עד הדרום , כיום קיימת גם חוות סוסים במרכז הארץ, חוות סוסים בשרון, באזורי המושבים וסה"כ במיקומים שונים ולא רחוקים מדי רק עשרים דקות מתל אביב.

מה עושים כשמגיעים אל חוות סוסים ביתן אהרון

קיים מגוון גדול של אטרקציות כאשר מגיעים אל חוות סוסים ביתן אהרון , בין אם מדובר על חוות סוסים במרכז או חוות סוסים בשרון. חוות סוסים ביתן אהרון מציעה כמובן מגוון אטרקציות מיוחדות לכל המשפחה כגון: טיולי רכיבה, טיולי סוסים, רכיבה על סוסי פוני, ואפילו אנחנו יכולים להפתיע את ילדכם ולהביא את סוסי הפוני עד אליו שיוכל לרכב עם החברים ביום ההולדת שלו.
ב- חוות סוסים ביתן אהרון מגוון רכיבה על סוסים בסגנונות שונים – רכיבה ספורטיבית, אנגלית או מערבית (ווסטרן) , על פי סוגי רמת הרוכבים.
בנוסף, גם מבקרים חד פעמיים יכולים להשתתף בפעילויות חוות סוסים, להתרשם מהמקום ומהחיות השקטות והמדהימות, לצאת לרכיבות חוויה במגוון מסלולים שונים שמציע המקום, ועוד.

יש דברים מיוחדים בחווה או שזו רק חוות סוסים – רגילה ?

חשוב לדעת כי כיום חוות סוסים ביתן אהרון מציעה גם מגוון של אטרקציות מיוחדות. מגוון מסלולי רכיבה שונים המתאימים למגוון רחב של מוגבלויות ובעיות רפואיות שונות. שנית , חוות סוסים במרכז וגם חוות סוסים בשרון מפעילה אטרקציות כמו טיולי רכיבה בין שבילי הפרדסים,רכיבת ספיישל שמגיע לאורך חוף הים, רכיבה רומנטית, רכיבה לילדים על סוסי פוני ועוד. שווה לבדוק אופציות אלה המוצעות ב- חוות סוסים במרכז או חוות סוסים בשרון , במיוחד לקראת חג האהבה, יום נישואין, יום הולדת או כל אירוע אחר שחשבתם עליו וחיפשתם פינוק מיוחד.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין