חוות סוסים במרכז – הנאה מתחת לבית

חוות סוסים במרכז
חוות סוסים במרכז

עשרות קונוטציות שונות עשויות לעלות בראשכם למשמע צמד המילים "מרכז הארץ". תחשבו על בילויים, חופי ים, מועדונים, בתי קפה, תל אביב, פקקים, צעירים, תרבות, פסטיבלים ועוד. ספק רב אם תחשבו על חוות סוסים במרכז… אבל תאמינו או לא, בין ראשון לציון בדרום לנתניה בשרון ישנן מספר חוות סוסים שנותנים שם טוב לתחום. מרווחות, בעלות מדריכים נעימים ומקצועיים, סוסים מטופחים, ואפילו – שלא ישמעו אותנו תושבי הצפון – טבע נפלא וקסום ביופיו.

חוות סוסים במרכז – גם כאן הטבע מרהיב

חוות סוסים במרכז הארץ הן, ללא ספק, התשובה המוחצת לאלו שבמשך שנים היו צריכים לשרוף מיכל דלק שלם בעבור הבילוי הזוגי/משפחתי הנפלא הזה – יום כיף בחוות סוסים. אז לשמחת כולנו המצב כיום שונה, והחוויה נמצאת ממש בפתח הבית… חוות סוסים במרכז מציעות את אותן פעילויות נפלאות שמציעות אחיותיהן מהצפון, ועוד הרבה יותר. הזריחות והשקיעות לא פחות יפות באזור חיוג 09, כשיוצאים מהפקקים של איילון, המרחבים אינסופיים גם כן. אם ניקח לדוגמא את חוות הסוסים הוותיקה בשרון – ביתן אהרון, נגלה שבמרחק קצר ניתן למצוא את מרבית האלמנטים שהופכים את הטבע ליפה כל כך – חוף ים, צוקים, ים ונחלים. בין אם בטיול בוקר או אל מול צבעי השקיעה, בין אם בזוג, קבוצה או לבד מול הטבע, בקצב איטי או מהיר, בשילוב יין או ארוחה טבע. מה שלא תבחרו, ההנאה כלולה במחיר כאשר בוחרים להגיע אל חוות סוסים במרכז איכותית שכזאת.

חוות סוסים במרכז – כל מה שמסביב

ומה עוד כלול במחיר (שנע, לרוב, סביב 100-150 שקלים לשעת רכיבה לאדם) רק תבחרו את הכיף שלכם ובעלי החווה כבר ידאגו לכל השאר. אז בפעם הבאה שמתחשק לכם בילוי טבעי וקרוב, חוות סוסים במרכז הן התשובה המושלמת לכך. רכיבה וטבע, אדרנלין ואהבה. מה צריך יותר מזה בחיים?.. בילוי נעים.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין