חוות סוסים במרכז – הקריטריונים שיבטיחו לכם הנאה מושלמת

חוות סוסים במרכז ביתן אהרון
חוות סוסים במרכז

אחת החוויות אשר אותן חייבים לעבור לפחות פעם אחת בחיים הינה רכיבה חווייתית על גבי סוסים. כיום אף ניתן למצוא את האטרקציה ממש ליד הבית- באזור המרכז! חוות סוסים במרכז הארץ מציעה לכל מבקריה, פעילות רכיבה מהנה, בטוחה ומרתקת, באחד האזורים היפים ביותר של ישראל ומזווית קצת אחרת. וכיצד תזהו חווה מוצלחת? להלן הדברים אשר יקבעו את מידת עוצמת החוויה ושביעות הרצון שלכם ממנה.

חוות סוסים במרכז- איכות ההדרכה

אנשי מקצוע אשר בוחרים להפעיל חוות סוסים, עושים זאת ע"פ רוב מתוך תחושות של שליחות, מחויבות ואהבת בעלי החיים בכלל והסוסים בפרט. המדריכים בחוות הסוסים שתבחרו צריכים להיות מקסימים וכובשים באופיים, מלחי הארץ ובעלי אישיות נעימה ויכולות הדרכה לא פחות ממעולות. איכות ההדרכה קובעת רבות את קריטריון האיכות של כל חוות סוסים במרכז ובכלל, שכן דברי ההסבר על החווה, סביבת הרכיבה ואופן הרכיבה מהווים חלק בלתי נפרד מהנופים ותפישת החוויה כפי שהיא, כייפית ומהנה.

חוות סוסים במרכז – לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן!

ניתן למצוא מספר חוות סוסים במרכז במיקומים שונים. כל אחד צריך לבחור את המיקום הנוח ביותר מבחינתו וע"פ המראות הנדרשים. חוות הסוסים ביתן אהרון שבשרון למשל, מציעה טיולי סוסים לכיוון חופיה המקסימים של חבצלת השרון. חוות אחרות מציעות טיולים באזורי הפרדסים ואחרות חולשות דווקא על נופים עירוניים יותר. כמובן, העדפה לנופים משתנים היא קריטריון נוסף לדברים שקובעים באמת את איכות הרכיבה, בדיוק כמו רכיבה אל חוף הים הקסום של אזור השרון אשר מציע לכם שילוב מושלם של צמחייה ירוקה, האדום של הכורכר, החול הזהוב וכחול המים.

חוות סוסים במרכז- חווה מטופחת וסוסים שמחים

טיולי סוסים ניתן לערוך כיחידים, כזוגות (בשילוב עם פיקניק רומנטי) או בתור קבוצות שונות (ימי גיבוש עובדים, משפחות וכו´). אך לא נוכל באמת לחוש בהנאה במידה והסוסים יתגלו כמוזנחים או לא ידידותיים מספיק. לכן, בבואכם להתקשר עם חוות סוסים במרכז, עליכם לבדוק כי אכן מדובר בחווה אשר דואגת באופן מלא לרווחת כל הנפשות הפועלות בה. חוות סוסים אשר מכבדת את עצמה ופועלת ע"פ הנחיות הווטרינר במחוזה, תעשה ככל שביכולתה לדאוג לרווחת הסוסים, להעניק להם מנוחה נאותה ולא לאמץ אותם יתר על המידה. באופן כללי, סוסים בריאים, שמחים לצאת לרכיבות, אשר מהוות חלק בלתי נפרד מבריאותם, מה שישפיע רבות גם על איכות הטיול שלכם.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין