חוות סוסים במרכז – לימי הולדת בלתי נשכחים

באזור המרכז ניתן למצוא את כל האטרקציות ה- "חמות" והמבוקשות ביותר. בעוד אופנות חווייתיות כאלו ואחרות מגיחות לעולם ונעלמות באותה המהירות בה הופיעו, רכיבת על סוסים היא אטרקציה שלעולם לא תאבד מקסמה, במיוחד בכל מה שקשור לימי הולדת. חוות סוסים במרכז – לאירועי יום הולדת ברמה אחרת.

חוות סוסים במרכז – יום הולדת לילדים

הילד או הילדה הגיעו לגיל 8? מזל טוב! הם הגיעו לגיל שאפשר להתחיל… לרכב כמובן! חוות סוסים במרכז הארץ עשויה להציע לילדים עולם ומלואו עם רכיבות חווייתיות על גבי סוסים ופונים קטנטנים בנופים מדהימים. הילדים תופשים את הפעילות כ- "אקסטרימית" ובו בעת רוכשים כלים ומיומנויות מוטוריות ואף נפשיות, תוך התחברות שורשית יותר לטבע ולחיה. חוות סוסים איכותית, כגון ביתן אהרון, מציעה הפקה של ימי הולדת על טהרת רכיבת הסוסים, למשפחות וקבוצות, בהדרכה אישית ומקצועית. בהחלט מומלץ!

חוות סוסים במרכז – יום הולדת לגדולים שביננו

נוסעים לצפון להתרגע בצימר? ואולי לדרום למלון מפנק? לא משנה מהו התכנון ליום ההולדת הבא שלכם, כדי לכם לעשות עצירה קצרה באזור המרכז ולהשתתף בטיול רכיבה מודרך אל עבר השקיעה. חוות סוסים במרכז הממוקמת היטב תציע לבעלי השמחה טיולים רכובים לאורך נופים משתנים- הירוק של המושבים, הכורכר החום-אדום של אזור השרון וכמובן, הכחול- זהוב של שמורות החופים הכה מיוחדות ושלוות. ימי הולדת למבוגרים עם טיולי רכיבת סוסים נהדרים, ניתן לערוך לזוגות האוהבים, למשפחות ולקבוצות עובדים או חברים.

חוות סוסים במרכז- כשהמציאות עולה על כל דמיון

לכולנו עולה תמונה די ברורה לגבי האטרקציה המלהיבה של רכיבת סוסים. אלא, שלעיתים רבות התלהבות זו מתרסקת בפני אלו אשר לא השכילו לברר מעט יותר פרטים אודות החווה שבחרו. לכן, זכרו להתקשר עם חוות סוסים במרכז בעלת מוניטין בלבד, שם מותג ידוע לכל עניין ודבר (ביתן אהרון הינה דוגמא מצויינת לכך). כך תהיו בטוחים כי שמחת יום ההולדת תלווה בסוסים מטופחים, ושמחים, מתקנים נוחים לשימוש, טיולים מודרכים ברמה הגבוהה, יחס מדריכים אדיב וביטוח מלא לרוכבים. כך, גם אם נדמה לכם שבדמיון אתם יודעים מה מצפה לכם, המציאות תהיה הרבה יותר יפה ורב-חושית. תיהנו!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין