חוות סוסים במרכז – נופים ונהנים

מחקרים רבים הוכיחו כי מרבית האנשים נוטים להעדיף את פעולות השגרה. החל מהקפה של הבוקר, דרך המסעדה של סוף השבוע וכלה בבילוי בשעות הפנאי – אותו חוף ים, אותו פיקניק בפארק, same all, same all. אבל לפעמים מגיעה התחושה שחייבים משהו אחר. משהו מלהיב, מקורי, מיוחד ומהנה. אם גם לכם התגנב הרצון לשנות, תרשו לנו להמליץ לכם על חוויה קופצנית ומהנה במיוחד – חוות סוסים במרכז הארץ. כן, כן, גם בגבולות חדרה – גדרה ניתן למצוא בילויים אחרים מעבר לבתי קפה/מסעדות/ים/בריכה. הטבע במלוא תפארתו בשילוב בעל החיים המקסים הזה, יוצרים חוויה שלא תשכחו עוד זמן רב. לא מאמינים? תמשיכו לקרוא, ותגלו בעצמכם.

חוות סוסים במרכז – טיולים וכל השאר

ברחבי מרכז הארץ מספר חוות סוסים מובילות. הללו מציעות מגוון רחב של טיולי סוסים ליחידים, זוגות, משפחות וקבוצות, ובנוסף אטרקציות שונות הקשורות בדרך זו או אחרת לחוויית הטבע הנשקפת מבילוי בחוות סוסים. טיולי הסוסים הם לב ליבו של בילוי בכל חוות סוסים במרכז. הנפוצים ביותר הם טיולי הזוגות, שלרוב כוללים שעת רכיבה אל מול נופי טבע ושקיעה, יחד עם הפסקה קצרה לכוסית יין, ארוחה קלה וכדומה. לרוב הנופים בהם תיתקלו יהיו של מרחבים ירוקים ויערות סבוכים, אך חוות שונות, ובראשן חוות הסוסים ביתן אהרון שבסמוך לחבצלת השרון, הגדילו לעשות וקבעו כי טיולי סוסים על חוף הים הם הדובדבן שבקצפת, והחליטו להתמקד בסוג הטיולים המרהיב הזה, אל מול נופי הגלים והשקיעה. פשוט מדהים.

כאמור, חוות סוסים במרכז הארץ מציעות לרוכביהם גם טיולי משפחות / קבוצות אשר נחשבים לחוויה מהנה ומגבשת במיוחד. מדובר בטיולים בני שעה עד שעתיים לרוב, בקצב איטי ברובו ומהיר בחלקו הקטן, ואשר חושפים את המטיילים לעוצמות הטבע שבסביבה, תוך לימוד על היסטוריית המקום. המכורים לרכיבה יוכלו ליהנות גם מטיולי יחיד רגועים או סוערים, בליווי מדריך צמוד, כמובן.

חוות סוסים במרכז – על מחירים ובטיחות

ולסיום, מילה על מחירים ושתי מילים על בטיחות: מחיר ממוצע של טיול סוסים עומד על כ-90 עד 120 ₪ לשעת רכיבה. ובעניין הבטיחות? ובכן, בכל ביקור במתחם של חוות סוסים במרכז הארץ יש להקפיד על חבישת אמצעי מיגון, תדריך בטיחות מקדים והימצאות מדריך בקשר עין לכל זמן הטיול. תיהנו!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין