חוות סוסים במרכז – סוגי הפעילות

רכיבה על סוסים היא אמנם אינה הספורט הלאומי של ישראל אך בניגוד לרכיבה ספורטיבית, חוות סוסים מהוות מוקד אטרקטיבי לפעילות כיפית, מהנה ואף חינוכית. חוות סוסים במרכז נמצאות במרכז העניינים וקרובות לאטרקציות הרבות שיש במרכז כך שאפשר לשלב את פעילויות הרכיבה עם אלמנטים נוספים שיש בערים הגדולות במרכז כמו בילוי בחוף הים, בתי הקפה, מרכזי הקניות, התיאטראות וכו´. פסק זמן מהחיים ובילוי של אחד על אחד עם בעל החיים העצמתי, הסוס, הופך את פסק הזמן מהחיים מהשגרה הלוחצת לנעים במיוחד וזאת במרחק פסיעה קטן ממרכז הארץ.

אילו פעילויות מציעות חוות סוסים במרכז?

• רכיבת שטח בנופים נסתרים – חוות סוסים במרכז ממוקמות במושבים הנמצאים בשולי הערים הגדולות, כגון חוות הסוסים ביתן אהרון הממוקמת בין נתניה לחדרה. מה שאנו לא יכולים לתאר שקיים לצד ההמולה, הרעש והפקקים נמצא ממש מתחת לאפנו. החוות ממוקמות במושבים אשר מהם יוצאים לרכיבת שטח בנופיו הקסומים של חבל ארץ זה הכוללים פרדסים בעלי ריחות משכרים, מרחבי דשא עצומים ויערות ירוקים מלאי חיים.
• רכיבה במסגרת קייטנות – גם הילדים הקטנים נהנים לרכב על סוסים, מסתבר שזוהי אחת החווית שנחרטות בזיכרונם לעד. הילדים הקטנים, אל מול הסוסים האימתניים, מרגישים את עוצמתם ולומדים כיצד לכבד את בעל החיים המדהים הזה. חוות סוסים במרכז מארחות קייטנות רבות עם מדריכים עתירי ניסיון בעבודה עם ילדים.
• רכיבות רומנטיות – יש משהו ברכיבה על סוסים, שהופכת אותה לאקט רומנטי במיוחד. חוות סוסים במרכז מתאימות במיוחד לרכיבה רומנטית בגלל שתי סיבות עיקריות. האחת היא עקב הקרבה של החוות לים והאפשרות לעשות טיולי רכיבה רומנטיים לאורך שפת הים. השנייה היא בגלל הקרבה לאטרקציות הנוספות במרכז. כך ניתן לשלב בין רכיבה מהנה וחווייתית לאטרקציות נוספות של העיר הגדולה כגון ספא, מסעדות, מסיבות ועוד.
בין אם לחוויה זוגית אינטימית, קבוצתית או פרטנית, חוות סוסים במרכז נמצאות קרוב למרכז העניינים אך יחד עם זאת מרוחקות מספיק על מנת להעניק לבוחרים לרכב את חווית הטבע הנדירה כל כך בימינו. מומלץ בחום!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין