חוות סוסים במרכז קרובים ונהנים

חוות סוסים במרכז
חוות סוסים במרכז

אומרים שכל מה שניתן למצוא במרכז הארץ זה חופים, מועדונים ובתי קפה. אז אומרים. אם בילוי עירוני- תעשייתי מוריד לכם את החשק, וחיבור אמיתי לטבע עושה לכם טוב על הלב, בוודאי תשמחו לשמוע כמה חוות סוסים במרכז הארץ מחכות לכם, ליקירכם, למשפחה שלכם, לחברים ולמי לא. רק לבוא ולדהור כל הדרך אל הטבע…

חוות סוסים במרכז – טיולים מול נוף ים משגע

נגמרו השנים שבהם בשביל חוות סוסים טובה, תושבי מטרופולין תל אביב היו צריכים לשרוף חצי יום וחצי מכל דלק רק על הנסיעה. כיום, כשיותר ויותר ישראלים הבינו שחוות סוסים זה הרבה יותר מ-40 דקות של רכיבה איטית בין עצים מצהיבים, ניתן למצוא אינספור חוות סוסים במרכז הארץ שמציעות בילוי מהנה. קחו למשל את חוות הסוסים הנפלאה "ביתן אהרון". במרחק נסיעה קצר, מחכה לכם חווה ענקית ומטופחת, שמציעה שלל טיולים וחוויות לקטנים ולגדולים. גולת הכותרת של החווה הקסומה הזו היא, ללא ספק, טיולי החוף המשגעים בבית ינאי הסמוכה. באחריות – אף פעם לא ראיתם כל כך הרבה צבעים בשקיעה אחת… חוף מבודד, פראי ומרהיב שכל דקה בשטחו היא רווח נקי. טיול רומנטי, קצבי, זוגי או קבוצתי. רק תבחרו ותוסיפו לכם חוויה וזיכרון לכל החיים.

כך תבחרו חוות סוסים במרכז

חוות סוסים במרכז מציעות נוף משתנה המשלב אורבניות וטבע גם יחד. התחרות בין החוות השונות יצרה איכות שירות גבוהה, מגוון רחב של פעילויות מהנות ומחירים שיורדים ויורדים. מה שכן, הבחירה כבר לא פשוטה כמה פעם, גם בין החוות וגם בין סוגי הטיולים עצמם. אז בראש ובראשונה בחרו חווה המקפידה על קיצו של יוד בכל נושא הבטיחות. ציוד מגן, תדריך מקדים ומדריכים מקצועיים שלא מפנים את הגב לרגע. שנית, בחרו חוות סוסים במרכז המציעה טיול המתאים לכם. מבחינת זמן, נוף (חוף הים כבר אמרנו?), תוספות שונות (יין, ארוחה קלה), קצב ועוד. ולסיום, בחרו חווה המעניקה חוויה נעימה, יחס ושירות בסטנדרט גבוה ותחושה שהגעתם לבית אמיתי. של הסוסים…

אז הפנימו שימי המהפכה כבר כאן. חוות סוסים במרכז – טבע והנאה מתחת לבית.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין