חוות סוסים בשרון – מדוע הכי טוב לרכב בשרון?

חוות סוסים בשרון - ביתן אהרון
חוות סוסים בשרון – ביתן אהרון

המושג חוות סוסים תמיד מחזיר אותנו לעידן של תמימות – לתקופת הילדות שלנו. כל אחד מאיתנו זוכר את ההתרגשות הרבה בתור ילדים בטיול המשפחתי או בקייטנה כאשר עלינו בפעם הראשונה על הסוס. ההרגשה של הגובה מעל האדמה והכוח של הסוס זכורה לכולנו. ואכן, רכיבה על סוסים היא אחת מהחווית המעצימות ביותר שניתן לחוות במפגש של אדם אל מול חיה.
רכיבה על סוסים עדיין מתקיימת במסגרת של רכיבות חוויה במסגרת של קייטנות אך תחום רכיבה חוויתית זה הורחב בשנים האחרונות וניתן לרכב על סוסים במסגרת טיולים מהעבודה, ימי גיבוש, רכיבה טיפולית, רכיבה רומנטית, טיולי כרכרות ועוד.
מדינת ישראל מאופיינת במגוון סוגי התיישבות כגון ערי ענק, ערים קטנות, כפרים, קיבוצים ויישובים קהילתיים. חוות סוסים מפוזרות בכל רחבי הארץ ולכל חבל ארץ יש את היתרונות שלו לרכיבה מהנה וחוויתית על סוסים. למרות זאת, חוות סוסים בשרון הן החוות הטובות ביותר לרכיבה על סוסים ממגוון סיבות.

אווירה כפרית במרחק נגיעה מהערים הגדולות

אזור השרון הוא חבל ארץ גדול אשר כולל גם ערים גדולות וסואנות כגון נתניה וחדרה. חוות סוסים באיזור זה מתאפיינות בהיותן מעין פיסת גן עדן כפרית, במרחק נסיעה קצר מההמולה, הרעש והפקקים של העיר הגדולה.
חוות סוסים בשרון, כגון חוות הסוסים ביתן אהרון, ממוקמות במושבים אשר מוקפים בנופים עוצרי נשימה אותם תגלו בטיולים רגליים או בנסיעות שטח אך הדרך הטובה ביותר לגלות את המקומות המופלאים הללו היא באמצעות רכיבת סוסים באיזור יפהפה זה אשר ריחות פירות ההדר מהפרדסים והמרחבים העצומים יוצרים את חווית הרכיבה המושלמת.

בגלל הקרבה לים

המיקום של חוות סוסים בשרון הופך אותן לחוות הסוסים הפופולריות ביותר מאחר והן לא רק ממוקמות באזורים כפריים ומרחבים פתוחים יפיפים אלא גם קרובים לים. החוויה של רכיבה קבוצתית או זוגית לאורך שפת ים בזמן השקיעה היא חוויה אשר מרגישה בדיוק כמו בסרטים. בקבוק יין אדום טוב, הרוח הקרירה והשמש השוקעת על פני המים בטיול רכוב ע"ג סוסים…אין כמו חוות סוסים בשרון.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין