חוות סוסים – דוהרים להנאה

את השנים בהם שימשו סוסים ככלי תחבורה מרכזי עברנו, אבל המציאות שבה רכיבה על סוסים היא אחת ההנאות הטבעיות הנפלאות ביותר שיש עדיין קיימת והיא כאן כדי להישאר. חוות סוסים הן בית חם לחיה המופלאה ולכל מי שאוהב אותה. ומה איתכם?

טיולי סוסים שמציעות חוות סוסים

חוות סוסים רבות פזורות לאורכה ורוחבה של ישראל, עם דגש על אזור הצפון והשרון. חוות הסוסים של מציאות ימינו מציעות חוויות נפלאות לכל המשפחה, בשילוב מוקדי בילוי שונים, כשהמרכזי שבהם, באופן טבעי, הוא טיול הסוסים. טיולי סוסים ניתן למצוא במגוון רחב של סוגים. טיולים רומנטיים ואיטיים, טיולים מהירים וקצביים, טיולים לזוגות, אחרים לקבוצות. כאלו הנמשכים פחות משעה, ואחרים שיתפסו לכם כמעט יום שלם. אתם מוזמנים "להסתפק" בטיול או לשלב בתוכו אלמנטים נוספים כמו פיקניק, יין, ארוחת בוקר, הסברים על המקום והטבע ועוד. באופן אישי, לנו השילוב בין חוות סוסים, טיול סוסים ושקיעה של ים, נראה כמו השילוב האולטימטיבי. כזה תוכלו למצוא, בין השאר, בחוות הסוסים הוותיקה "ביתן אהרון", הממוקמת בין נתניה לחדרה, ומציעה מגוון רחב של פעילויות, ובראשם – טיול סוסים מופלא על חוף הים הקסום של בית ינאי. אין יותר טוב מזה. באחריות.

חוות סוסים – מה עוד חשוב לדעת לפני היציאה לדרך

אמנם רכיבה על סוסים נחשבת, ובצדק, לעניין בטיחותי ממדרגה ראשונה, אך חשוב להקפיד על לבישת אמצעי מיגון, קבלת תדרוך בטיחותי קצר והימצאותו של מדריך לאורך כל שלבי הטיול במרחק ראיה קצר. אם אותה חוות סוסים שבחרתם ´מחפפת´ בקטע הבטיחותי, העדיפו כזאת שמקפידה. בעניין המחיר, מחירי טיולי סוסים משתנים מחווה לחווה, בין תאריכים שונים, עונות השנה והימים בשבוע. מבצעים והנחות לקבוצות ולארגונים ניתן למצוא באתרי האינטרנט השונים.

חוות הסוסים השונות מציעות יום בילוי מופלא לזוגות, משפחות, קבוצות עובדים וחברים. כל מה שצריך זה לדהור לחווה הקרובה אליכם, וליהנות מיום של הרפתקאות וחוויות. חוות סוסים – מתחברים לטבע, מתחברים להנאה. בילוי נעים!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין