חוות סוסים – הנאה מעולם אחר

בארצנו הקטנה לא תמצאו מקומות רבים ליום כיף והנאה שמתאימים לכולם – גדולים וקטנים, זוגות מאוהבים וחברים ותיקים, משפחות ויחידים. חוות סוסים היא דוגמא נפלאה וייחודית לבילוי שאין אחד שלא ייהנה ממנו. מהנופים, האטרקציות, הפינוקים, הרומנטיקה וכמובן – הרכיבה עצמה, שבכוחה המסתורי מצליחה לעלות חיוך לכל אחד ואחת שמתנסה בה. אז בואו נבין על מה בדיוק מדובר.

כיצד בוחרים חוות סוסים איכותית?

בישראל של שנות ה-90 ולפני היה קשה למצוא חוות סוסים ראויות שמעניקות את מה שכיום ניתן לקבל מהחוות הרבות שנולדו במרוצת השנים. עם זאת, בין החוות הטובות והמקצועיות, המעניקות טיפול ויחס הולמים הן ל"עובדים" שלהם – הסוסים, והן לקהל האורחים, עדיין ישנן חוות שנתקעו בשנות ה-90 ומהן כדאי להימנע. אז איך תזהו חווה טובה באמת? ובכן, חוות סוסים טובה היא כזאת שבראש ובראשונה מציעה טיול מתאים לכל סוג של פעילות וקהל. טיול איטי ורומנטי לזוגות האוהבים, הכולל שקיעות, נופים, ארוחות קלות בטבע ויין או שמפנייה להשלמת התמונה; טיולים משפחתיים וקבוצתיים המציעים חוויית טבע ואדרנלין; טיולים למנוסים בקצב גבוה ותוך דהירה בין צוקים וחופים; טיולים קצרים בני עד שעה וכאלו הנמשכים שעתיים ויותר. בקיצור – לכל דרישה, בקשה ורצון – מענה.

השתקפותה של חוות סוסים איכותית ממשיכה כמובן גם ביחס שהיא מעניקה לסוסיה. רוכבים מנוסים מעידים על חוות בהן מורגש שהסוסים הם כוח העבודה, בעוד באחרות המסר הכללי הוא שהסוסים הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה. סוסים שמחים, המטופלים כמו שצריך, אוכלים כראוי, ומקבלים יחס ותשומת לב מבעלי החווה, הם כאלו שיעניקו לכם חוויית רכיבה אחרת. גם מראה החווה, הניקיון שלה, וכמובן – העובדים במקום, עשויים להוסיף ועלולים לגרוע מהחוויה הכוללת. חוות סוסים ביתן אהרון שבשרון היא דוגמא נפלאה לחווה שהיא בית – לעובדים, לסוסים ולכם. בהחלט שווה לבקר במקום ולהתרשם.

חוות סוסים – חוויה נעימה ובטוחה

מעטי הישראלים שמעדיפים להימנע מטיול סוסים עושים זאת, לרוב, מסיבה בטיחותית. זה הזמן להדגיש שטיול סוסים הינו בטוח במיוחד ועשרות אלפי טיולים שכאלו מתקיימים מדי חודש ומסתיימים בשלום, חיוך והנאה. יחד עם זאת, חשוב להקפיד על כללי הזהירות והבטיחות, ולהפנים את הנאמר בתדריך הבטיחות לפני תחילת הרכיבה. אז קחו מצלמה וחיוך, וקדימה – רוכבים! חוות סוסים – ליום שכולו חוויה

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין