חוות סוסים – הרבה יותר מסתם רכיבה רגילה

בעולם כה מודרני וכה מתועש, מהנה לחשוב שעדיין ישנם מקומות כמו חוות סוסים אשר מציעים לנו ליהנות מהטבע ומהמפגש בין האדם לבהמה. חוות סוסים היא מקום עם כל כך הרבה ערך מוסף להציע למבקרים בה, בכל גיל ולכל מטרה, דבר שמתבטא בכל דקה ודקה ברחבי החווה כפי שתבינו מייד.

חוות סוסים – איזה ערך מוסף מהווה הרכיבה?

רכיבת סוסים הינה מקצוע לכל עניין ודבר אך עבור הלקוחות ה- "מזדמנים" אין ספק שמדובר בחוויה מהנה במיוחד. תחושת הכוח של הסוס, המראות, הריחות כל אלו יחרטו בזיכרונם של המבקרים בחווה לנצח. חוות סוסים מתאימות למשפחות, לזוגות, לקבוצות וליחידים, לציון אירועים מיוחדים, להרפתקה מלהיבה או לרומנטיקה בהתהוותה ואף בשיאה. יחד עם זאת, פעולת הרכיבה עצמה, כל עוד היא מתרחשת בחוות הנמצאות במקומות קסומים כמו ביתן אהרון, טומנת בחובה ערך מוסף לא קטן והוא הכרת המדינה וחבל הארץ שבשרון, מרחק נגיעה מהפקקים והערים הגדולות, יכולות תקשורת עם בעלי חיים ופיתוח האמפתיה אליהם ואף גיבוש זוגי/קבוצתי/משפחתי שכן פעולת הרכיבה המשותפת תמיד מגבשת.

חוות סוסים – לא רק בגלל הרכיבה

כל חוות סוסים מעוצבת בצורה כזו אשר עוזרת לשמירה על התפקוד השוטף בה. מבחינה זו חוות אלו נראות כמו מקום שהזמן עדיין לא נגע בו כך שהערך המוסף בחוויה הוא להרגיש שוב פשטות מהי, לחוות כיצד בעבר הלא כל כך רחוק חי האדם במשק משלו ודאג להרוות את תאבונו באמצעות מה שהוא גידל וטיפח בלבד. חוות הסוסים ביתן אהרון למשל, תציע לכם מלבד טיולי סוסים גם מדשאות ירוקות, עצי פרי ובמיוחד פירות הדר לביצוע קטיף (הילדים משתגעים על זה!), פינות חי עם חיות בית, משק וגן לליטוף והאכלה, פעילויות מיוחדות בחופשים וחגים ועוד. בחלקן אף תוכלו ללמוד לרכב בתור מקצוע (רכיבה ספורטיבית) להירשם לחוגי רכיבה, רכיבה טיפולית עבור ילדים ומבוגרים ועוד.

בעולם אשר נדמה כי הפך למודרני והאטרקציות מלאות האדרנלין הפכו ליקרות ואולי אף מאוסות, נחמד לחשוב שיש עדיין חוות סוסים המאפשרות לטעום מהפשוט, היפה והקלאסי, עבור כל אדם ובכל גיל. הערך המוסף כולו שלכם.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין