חוות סוסים – חוויה אנלוגית בעולם דיגיטאלי

חוות סוסים
חוות סוסים

בין ה"וואצ-אפ" לערוצי הכבלים, מול מסך המחשב או קונסוליות המשחק הבינלאומיות, נדמה לעיתים כי מרביתנו שכחנו כמה נפלא הוא הטבע, כמה נהדרת הפשטות. אם גם אתם מעוניינים להיזכר בצבעים המרהיבים שברא לנו אלוהים, בטבע עוצר הנשימה ששייך לכולנו, יש לנו רעיון מצוין עבורכם – חוות סוסים. אז בואו נראה על מה בדיוק מדובר.

חוות סוסים – רוכבים אל מחוץ לשגרה

עשרות רבות של חוות סוסים פזורות ברחבי ישראל, עם דגש על אזור הצפון, המרכז והשרון. כאן, בשטחי החוות ומסביבן, תוכלו ליהנות מיום כיף אמיתי – זוגי רומנטי, משפחתי אוהב, או במסגרת קבוצה של חברים, עובדים וכו´. כאן הרכיבה היא העיקר, אך בהחלט לא הדבר היחיד. עם עשרות אטרקציות ותעסוקה לגדולים ולקטנים, היו סמוכים ובטוחים כי חוות סוסים היא אכן דרך נפלאה לכיף אמיתי.

חוות סוסים – שפע של טיולים לכולם

חוות סוסים רבות מציעות מגוון רחב של סוגי טיולי סוסים, המיועדים לכאלו שמעולם לא רכבו על החיה המופלאה, ולאחרים שהפסיקו לספור כמה פעמים נהנו מיכולותיה. לדוגמא, חוות הסוסים ביתן אהרון שבאזור השרון, המציעה טיולי זוגות רומנטיים ורגועים בבצוקים ובחוף הים הקסום שבסמוך, בתוספת ארוחה בחיק הטבע, בקבוק יין טוב ואווירה ממכרת. גם טיולים קצביים ליחידים וקבוצות, טיולי זריחה, שקיעה או כוכבים, טיולי קטיף וטבע, טיולים לילדים עם סוסי פוני מקסימים ועוד מוצעים בחווה זו וברבות אחרות.

ישנן גם פעילויות נוספות הנפוצות למדיי בכל חוות סוסים שמכבדת את עצמה וכוללות בעיקר אלמנטים של צוקי כורכר הצופים אל הים טיולי סוסים על חוץ הים עצמו..

חוות סוסים – רוכבים על בטוח

לכל החוששים מביניכם, נספר בגלוי כי רכיבה על סוסים הינה עניין בטוח במיוחד. אלפי רוכבים מדי חודש, וכמות פציעות או תאונות זעומה. פשוט ודאו כי מדריכי אותה חוות סוסים שבחרתם מקפידים על נוהלי הבטיחות וציוד הגנה תואם. חבילות שונות, הנחות ומבצעים מחכים לכם ברחבי האינטרנט. מה שבטוח, מדובר בבילוי זול יחסית לתמורה ולחוויה שהוא מעניק לכל אחד ואחת נשמח לראותכם אצלנו.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין