חוות סוסים – חוויה נפלאה על חיה מופלאה

בסקר שנערך לאחרונה התברר כי למעלה מ-70% מהנשאלים השתתפו לפחות פעם בטיול סוסים, בארץ או בעולם. קרוב לרבע מהנשאלים עושים זאת לפחות אחת לשנה. ובכן, עם ישראל, ולא בכדי, אוהב את בעל החיים המופלא הזה. חוות סוסים רבות ברחבי הארץ מציעות טיולי סוסים מרהיבים ומלהיבים, אך לפני שתזכו לזכות הזו, בואו נעשיר קצת את הידע שלכם על עולם הסוסים…

חוות סוסים – יכולותיהן המופלאות של הסוסים

כ-3,000 סוסים פזורים במתחמי חוות סוסים בכל רחבי הארץ, ונהנים מתוחלת חיים ממוצע של 32 שנה. לסוסים יכולות מופלאות בכל הקשור לחושים השונים שלהם. מעל כולם בולט חוש הריח, שמצליח לזהות במדויק את תחושותיהם של הסובבים את הסוס, בזכות ריח שגופינו מפריש בזמן רגשות (פחד, כעס, שמחה וכו´). חוש הריח מסייע לסוס בהתמצאות, בהימלטות מטורפים ועוד. ראייתו של הסוס טובה פי כמה מראיית אדם, כולל בתנאי תאורה עמומה. ראייתם רגישה לצבעים מסוימים (בעיקר צהוב וירוק), ויכולים להבחין בתנועה קלה ממרחק עצום (התעופפות נייר או עלה, למשל). הם מזהים דמויות ואנשים ממרחק של קרוב ל-400 מטר, ובזווית של 340 מעלות! גם חוש השמיעה של הסוסים מדהים ומופעל באמצעות 16 שרירים שונים על פני האוזניים. חוש המישוש מתקיים באמצעות השערות שעל פני השפתיים. בקיצור, בעל החיים הזה, שעבורכם משמש לטיול מהנה של שעה בחיק הטבע, הוא חיה מופלאה, אינטליגנטית ונפלאה. התייחסו אליה בהתאם כאשר אתם מגיעים אל חוות סוסים כזו או אחרת!

חוות סוסים – יום שכולו חוויה

עכשיו, כשאתם אוהבי סוסים מושבעים, נספר לכם על מגון טיולי הסוסים המוצע בין חוות הסוסים השונות, ביניהן ביתן אהרון שבאזור השרון, המציעה טיולי יום, ערב ולילה, זוגות, משפחות וקבוצות, חופים, טבע וים ותוספות מדליקות במיוחד כמו פיקניק על חוף הים, מסעדה ובית קפה ועוד. טיולי סוסים מתחילים מ-120 שקלים לטיול קצר ובסיסי ומגיעים למאות שקלים לטיולים ארוכים ומהנים במיוחד. בדרך כלל ישנם מבצעים נקודתיים לאוכלוסיות מסויימות ורצוי לברר זאת מול המפעילים של אותה חוות סוסים שתבחרו.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין