חוות סוסים – חוויה שדוהרת

תחומים רבים בחיים בישראל עברו מיני-מהפכות בעשור או שניים האחרונים. אחד מהם נוגע בעולם טיולי הסוסים המוצעים באחת מעשרות חוות סוסים ברחבי הארץ. אם אי שם בשנות ה-90 זחלתם על סוס מקרטע בלב נוף קסום של עצים עירומים, צפויה לכם הפתעה נעימה במיוחד בפעם הבאה… אז בואו נבין על מה מדובר.

חוות סוסים – מגוון פעילויות לכל המשפחה

הסיבות לשינוי המבורך שהזכרנו נובעות ממספר גורמים. בראש ובראשונה, חוות סוסים רבות צצו במרוצת השנים האחרונות, ותחרות, כמו תחרות, משפרת איכות. הסטנדרט הגבוה מורגש בכל הפרמטרים – החל ממראה החווה, דרך שפע ומגוון הטיולים ועד לתוספות הקיימות, כמו פינות חי, מסעדות, פיקניקים, קטיף פירות ועוד. סיבה נוספת היא הדרישות העולות של הקהל הישראלי, שביקר בחוות סוסים בחו"ל ודורש רמה דומה גם בארץ. הבנת החשיבות בהתאמת סוגי טיולים שונים לקבוצות אוכלוסייה רבות ככל שניתן, מסייעות אף הן להשלמת החוויה, שמתאימה בימינו לכולם – גדולים וקטנים, משפחות וחברים, מתחילים ומנוסים.

אם ניקח לדוגמא את חוות הסוסים ביתן אהרון שבאזור השרון, נבין במקצת על מה מדובר: זוהי חוות סוסים איכותית במיוחד, המציעה אפשרות לטיולי קבוצות, משפחות, חברים, זוגות, יחידים; טיולים בנופי צוקי כורכר של חבצלת השרון, לצד טיולים בסמוך לחוף הים היפהפה שבאזור; טיולים בני 45 דקות, לצד כאלו ש"תופסים" חצי יממה.

חוות סוסים- בטיחות ומדריכים

צוות המדריכים הוא נקודה נוספת שהשתפרה פלאים. כיום המדריכים מעשירים אופקים, ולא רק מלווים את הקבוצה מבחינה בטיחותית. והנה נגענו בעוד נקודה שבה השתפרו החבר´ה על הסוסים – אחוז הפציעות במהלך רכיבה בשנים האחרונות אפסי ומזערי. ובכל מקרה, חשוב לשים לב שלא "נפלתם" על חוות סוסים שחיה עדיין במציאות של 1990. בדקו את מתקני החווה, את מקצועיות המדריכים, ההקפדה על כללי ואביזרי הבטיחות, והאווירה שהמקום והאנשים שבו משרים. זכרו – חוות יש בשפע, אין כל צורך להתפשר.

חוות סוסים – אומדני מחיר

מחירי טיולי סוסים בישראל נעים סביב ה-120 שקלים לשעת טיול לאדם. יחד עם זאת, המחירים משתנים בהתאם לפרמטרים רבים – גודל הקבוצה, העונה, היום בשבוע, האזור בארץ, החווה עצמה ועוד. קופוני הנחות ומבצעים ניתן להוציא מהאינטרנט או מחוברות האטרקציות השונות. אז תשכחו כל מה שידעתם על חוות סוסים. כי כיום, החוויה שונה לגמרי. בילוי נעים!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין