חוות סוסים – כיף אחד גדול

חוות סוסים
חוות סוסים

הם נחשבים לאחד מבעלי החיים האינטליגנטים ביותר. הם מייצרים כוח פיסי המשתווה לכוחם של כ-20 אנשים יחד. הם משמשים לצרכים שונים בכל רחבי העולם, החל מתובלה, דרך בידור ועד בילוי ופנאי. אבל כל זה לא באמת חשוב, כי כשמדברים על חוות סוסים, מדברים על כיף אחד גדול.

חוות סוסים – דוהרים להנאה

בין הצוקים, החופים והנופים, מסתתרות עשרות חוות סוסים בכל רחבי הארץ. בגדלים שונים, לצד נופים משתנים, ואשר מציעות חוויות נפלאות שאי אפשר לשכוח. אלפי ישראלים מבקרים מדי שבוע בין החוות השונות, ונהנים מיום בילוי אמיתי שמתאים לכולם – לזוגות אוהבים, לחברים, עובדים ולכל המשפחה. ומה על סדר היום? ובכן מה לא! חוות סוסים איכותית, דוגמת "ביתן אהרון" הנפלאה שבשרון, אמורה לספק סוגים רבים של טיולים בפרט ופעילויות בכלל בתחומי החווה. טיולים לזוגות, יחידים, קבוצות ומשפחות הן הבסיס של כל חווה המכבדת את עצמה; שילוב פעילויות במהלך הטיולים, כגון פיקניק, ארוחות כו´, הם עדות לחוות סוסים איכותית ורצינית באמת. כמובן שבבחירת חוות סוסים נמליץ גם לשים דגש על כל נושא הנוף. בחוות הסוסים "ביתן אהרון", למשל, תוכלו ליהנות משקיעות עוצרות נשימה מחוף הים הסמוך לחווה, ומנגד טבע פראי וירוק על צוקי הכורכר של חבצלת השרון המקיפים את האזור. ודאו כי הנוף במקום מתאים לרצונות שלכם.

מה עוד חשוב לבדוק כשבוחרים חוות סוסים

התחרות בין חוות הסוסים השונות יצרה הפחתה משמעותית במחירי הטיולים, שנעים סביב 250 ש"ח לזוג לשעת טיול. חפשו ברשת האינטרנט הטבות, הנחות, קופונים ומבצעים של חוות סוסים, ותוכלו ליהנות מיום בילוי במחירים שווים לכל כיס. חשוב גם להבין היטב את כל נושא הבטיחות בטיול לפני היציאה לדרך. על אף שאחוז הפגיעות והפציעות אפסי כאשר מדובר בבילוי בחוות סוסים, חשוב להדגיש את חשיבות הבדיקה המקדימה. מה מוודאים? שבעלי החווה והמדריכים מקפידים על כל מה שצריך – מתן תדריך בטיחות לרוכבים, ציוד מגן במהלך כל שלבי הרכיבה, קשר עין רציף עם כלל הרוכבים, התאמה של סוג הטיול והקצב שלו על פי בקשת הרוכבים וניסיונם וכדומה. הקפידו על כל אלה ומובטח לכם בילוי נהדר! חוות סוסים – בילוי מושלם לכווולם… תיהנו!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין