חוות סוסים – לזוגות האוהבים

זוגות רבים תרים אחר פעילויות משותפות אשר מחיות את אש האהבה, התשוקה והרומנטיקה. לנו יש הפתעה בשבילכם בתור אטרקציה מיוחדת במינה, אותה אפשר להעניק במתנה או לתכנן בתור בילוי משותף מראש – טיולי סוסים! חוות סוסים מקצועית, הממוקמת בדיוק במקום הנכון תציע לכם עולם חדש וקסום בחיק הטבע. מומלץ בהחלט!

חוות סוסים – מתאהבים בחיק הטבע

כל חוות סוסים מציעה מגוון רחב של טיולי סוסים לזוגות אוהבים. התחושה כאשר רוכבים על גבי הסוס אל עבר האופק והשקיעה אינה ניתנת לתיאור במילים, אך בהחלט אפשר לנסות! האלגנטיות של הסוס, הנופים הקסומים, הרוח בפנים, הריחות המשכרים, כל אלו הופכים את החוויה למעצימה עבור זוגות אוהבים אשר מתחברים יחדיו לטבע ומרגישים ביחד יותר מאי פעם.

חוות סוסים- לאן רוכבים?

כל זוג אוהבים מוצא את הרומנטיקה שלו בדרך מעט אחרת. אלא, שישנו גורם משותף אשר עליו אין עוררין, תופעת טבע נקרא לה, אשר הופכת את הבילוי הזוגי לרומנטי כל פעם מחדש. זהו חוף הים כמובן. חוות סוסים אשר ממוקמת כהלכה, כגון חוות ביתן אהרון שבשרון, תציע לכם טיולי רכיבה מודרכים ורומנטיים אל עבר חוף הים ולאורכו. בשרון למשל, ניתן לרכב אל עבר השקיעה של "חוף חבצלת השרון" וליהנות מכחול המים, חום הכורכר והצמחייה הירוקה הפזורה בכל שמורת טבע זו.

חוות סוסים – וזה עוד לא הכל

על מנת להשלים את החוויה, חוות סוסים איכותית אשר מקיימת פעילות ייעודית לזוגות תציע לכם להזמין מבעוד מועד פיקניק רומנטי לאורות השקיעה, מטעמי שף מלווים ביין אדום איכותי. תרגישו כאילו אתם נמצאים בזמנים קדומים יותר, רק אתם, והסוסים. ומה עם המדריך? ובכן, מדריך מנוסה ידע מתי לתת לעצמכם את כל הזמן שבעולם, לנצל את הביחד ללא הפרעה.

נ.ב. – לא מצאתם סידור לילדים? דעו לכם, כי גם ילדים בני 8 ומעלה יכולים להצטרף לרכיבה ולחוות משפחתיות, חינוך לאהבת בעלי החיים וידיעת הארץ. חוות סוסים – הרומנטיקה בדרך אליכם. בילוי נעים!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין