חוות סוסים – מה מציעה חוות סוסים איכותית

רכיבת סוסים משמשת למטרות שונות בין היתר לצרכי שיטור וביטחון, טיפול בבעלי מוגבלויות פיזיות ונפשיות וכמובן גם בתור פעילות מהנה לשעות הפנאי. חוות סוסים מאפשרת לכל אחד ואחת ולחוות את חיק הטבע בצורה לא שגרתית ומיוחדת במינה. להלן מגוון הפעילויות שתציע לכם כל חוות סוסים ששווה ביקור.

חוות סוסים – טיולי סוסים

המהות העיקרית של כל חוות סוסים היא כמובן טיולי הרכיבה. מדובר במגוון רחב של טיולים אשר מותאמים לכל דורש בהתאם לגיל ולאירועים מיוחדים. מבין טיולי הרכיבה הנפוצים ניתן למצוא טיולי פוני לילדים, טיולי יום הולדת, רכיבה רומנטית וטיולי כרכרות. חוות סוסים מובחרות, כגון ביתן אהרון, מציעות טיולים לאורך נופים קסומים אשר משלבים את הירוק של הצמחייה והכחול המהול בזהוב של הים וחולות החופים הבתוליים. רכיבה לאורך קו החוף הינה אחת מהחוויות המעצימות ביותר. רכיבת סוסים מתאימה לילדים, צעירים ומבוגרים, למשפחות, ליחידים, לזוגות ולקבוצות מאורגנות כגון ימי גיבוש עובדים. אלה אשר אוהבים לפנק את עצמם יקנחו את פעילות הרכיבה בארוחת שטח מפנקת.

חוות סוסים – ללטף ולחוות את החי

חוות הסוסים הרבות נועדו לספק בידור חווייתי עבור כלל הגילאים. לכן, אין זה פלא כי חוות סוסים איכותיות וברמה גבוהה מציעות את חווית הרכיבה לבני כל הגילאים אך יחד עם זאת גם אטרקציות נוספות כגון פינות ליטוף לקטנטנים כך שתהיה זו חוויה מלאה למספר שעות. מלבד ליטוף הסוסים וההתחברות אליהם, יוכלו המבוגרים והילדים לשחק וללטף גדיים, ארנבים, בעלי כנף ועיזים. מדובר בחיות ידידותיות וחמודות במיוחד עבור הגיל הרך.

חוות סוסים – מה עוד חשוב לבדוק?

אחד הדברים הכה חשובים בביקור בחוות סוסים הוא הזמינות והמיקום. חוות סוסים הינה מקום שוקק חיים אשר מתופעל ע"י הצוות המקומי בנוסף למדריכים. חווה איכותית תהיה זמינה ומוכנה למבקרים בכל ימות השבוע ובשעות גמישות, מבוקר עד שקיעת החמה. בנוסף, המיקום תמיד חייב להיות מנצח כאשר עדיף שהחווה תמוקם במקום מרכזי בארץ ולנוף חוף הים וצוקי הכורכר כדוגמת אזור השרון וחוות הסוסים ביתן אהרון. בילוי נעים!

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין