חוות סוסים – מתחברים לערכים של פעם

שוב מגיעים ימי הקיץ, והחיפוש אחר רעיונות ליום בילוי לכל המשפחה מתחיל מחדש. שוב ים, עוד הפעם בריכה, וללונה פארק לא הלכנו כבר בפסח? אז הנה רעיון נחמד ליום שכולם נהנים ממנו. גדולים וקטנים גם יחד. יום שמשלב אהבה לטבע ולבעלי החיים, נופים נהדרים, אטרקציות שונות וערך חינוכי. אנחנו מדברים כמובן על חוות סוסים.

חוות סוסים – מגוון רחב של טיולי סוסים לבחירתכם

ביקור בחוות סוסים הוא רעיון נפלא לסיטואציות שונות בחיים, כמו הפתעה ליום הולדת או יום נישואין, כיום כיף וגיבוש לעובדים המסורים שלכם, או סתם מתוך רצון כנה ואמיתי לחבר את המשפחה או הקבוצה לערכים נפלאים שלעיתים נדמה שעברו מן העולם, כמו טבע, חי, פשטות ושלמות. עשרות חוות סוסים פזורות ברחבי הארץ ומציעות שלל אטרקציות בשטחן ובסמוך. כמובן שלב הבילוי הוא טיול סוסים על פי בחירתכם – קליל ואיטי לעומת קצבי ומהיר; זוגי, משפחתי או קבוצתי; לאורך הים או בין שבילי הפרדסים; קצר וקולע (כ-40 דקות) או ממושך (שעתיים ויותר); עם הפסקה לפיקניק, או הפסקה לקטיף והסבר על המקום? בקיצור, אתם אלו שקובעים איך ייראה טיול הסוסים שלכם.

חוות סוסים – לא רק טיול סוסים

אבל זה שהטיול הוא העיקר לא אומר שהוא הכל. חוות סוסים שונות ברחבי הארץ מציעות פעילויות רבות בשטחן. לדוגמא חוות סוסים ביתן אהרון שבאזור השרון, אשר בילוי במתחמה עשוי לכלול ביקור בפינת חי ופוני לילדים, טיולים רגליים בסביבה היפהפייה שבעלי ומבקרי החווה נהנים ממנה, קפיצה קרירה לחוף הים הקסום הסמוך, ארוחות בוקר וצהריים מפנקות, הסברים על המקום והסביבה, או סתם בירה או כוס קפה על רקע השקיעה שמסביב. לא קשה, אפוא, למצוא את ההנאה הפרטית שלכם בין שלל האפשרויות…

חוות סוסים – מחירים לדוגמא

מחיר שעת רכיבה לרוכב נעה לרוב בין 120 ל-200 שקלים. טיולי סוסים זוגיים המשלבים ארוחה / פיקניק / יין ועוד עשויים להגיע לכ-600 שקלים לזוג (700-800 ₪ אם תבחרו בטיול ארוך של כשעתיים). ברחבי הרשת קופוני הנחה ומבצעיים נקודתיים לקבוצות עובדים שונות.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין