קריטריונים לבחירת חוות סוסים במרכז

אז סוף סוף גיליתם את אטרקציית הרכיבה על סוסים של איזור המרכז? עכשיו כל שנותר לכם הוא לבחור את חוות הסוסים המתאימה לכם. וכיצד בוחרים חוות סוסים במרכז? להלן מספר קריטריונים שישדרגו לכם את החוויה.

חוות סוסים במרכז- ניסיון הצוות

כמו בכל תחום אחר, גם בכל הקשור לבחירת חוות סוסים במרכז לניסיון צוות המקום ישנה חשיבות עליונה. חוות סוסים איכותית ומקצועית תדע להתאים לכל אחד- זוג, בודדים, קבוצת חברים או משפחה את סוג הרכיבה המתאים ביותר, תחזיק את המדריכים המנוסים והמקצועיים ביותר (הדבר חשוב מאוד מבחינת בטיחות הרוכבים) ותהיה ערוכה לכל בקשה. לניסיון המדריכים חשיבות עצומה לא רק מבחינתכם הרוכבים אלא גם מבחינת הסוסים עצמם, שכן הסוס חייב להיות מטופל היטב ולהיות כמה שיותר בריא, מאושר ורגוע על מנת להתאים לטיולי רכיבה שוטפים לאורך היום.

חוות סוסים במרכז- המיקום תמיד קובע

אין ספק כי בכל מה שקשור לאיזור המרכז למיקום החווה חשיבות מכרעת. חוות סוסים אשר ממוקמת באיזור מפתח אטרקטיבי, כמובן שתהווה מוקד משיכה ליותר קהלים. ומה יכול להיות אטרקטיבי במיקום של חוות סוסים במרכז הארץ אתם שואלים את עצמכם? הקרבה לים כמובן! חוות סוסים אשר מציעות טיולי סוסים אל עבר החוף ולאורכו הן הנחשבות יותר שכן הנופים, המראות, הריחות והפעילויות השונות הופכות להיות אטרקטיביות הרבה יותר. ולמשל, חוות הסוסים ביתן אהרון מציעה לכם טיולי סוסים אל עבר חוף חבצלת השרון הנהדר והקסום.

חוות סוסים במרכז- מגוון הטיולים

ניתן לבצע טיולי סוסים למטרות שונות. כל חוות סוסים במרכז אשר מכבדת את עצמה תציע לקהל לקוחותיה שפע של הצעות לקיום הרכיבות כגון טיולי רכיבה זוגיים לאור שקיעה, טיולי משפחות (ישנם סוסי פוני לילדים), טיולי יום הולדת, צילומי חתונה, טיולי רכיבה לחברות, ועוד. פלטפורמת הטיולים ניתנת לשינוי, בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח וכמובן, רמת הרכיבה בפועל. זוהי הסיבה מדוע מומלץ להשתתף בטיולי סוסים יותר מפעם בחיים. כאשר הרכיבה משתפרת, נהנים הרבה יותר מהטיולים.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין