הזמינו טיול אונליין

מאמרים קשורים

חוות סוסים באזור השרון- הבילוי המושלם

"יש אנשים שצונחים מגבהים ויש כאלה שרוכבים על סוסים" אומר השיר המפורסם ולמרות שרכיבה על סוסים נתפשת בעיני רבים כפעילות "אקסטרים" הרי שאין רגועה ואלגנטית ממנה. באזור השרון ניתן למצוא חוות סוסים מדהימות המציעות טיולי רכיבה בלתי נשכחים וזהו בדיוק המקום המתאים להכיר לכם אותן.

חוות סוסים – בקסם של השרון

אזור השרון הינו חבל ארץ גדול יחסית, אשר מזוהה עם יישובים עירוניים גדולים לצד מושבים ופינות חמד לרוב. חוות סוסים באזור השרון יכולה להיות ממוקמת בתוך השטח העירוני הצפוף או לחלופין, כגון חוות הסוסים ביתן אהרון, להיות ממוקמת באזור המושבים הירוקים, קרוב ככל שניתן לחוף הים. ואכן, בשרון ניתן למצוא את חוף הים של חבצלת השרון (קרוי גם "חוף נעורים"), שמורת טבע מרהיבה ביופייה, מקום בו הרכיבה הופכת לרומנטית וקסומה במיוחד.

חוות סוסים – ממש על שפת הים

כאמור, באזור השרון ניתן ליהנות מטיולי רכיבה מודרכים אל עבר חוף הים כאשר חוף נעורים מהווה אטרקציה מרכזית בעניין. מתחילים את המסע מהחווה, רוכבים לאורך שבילים ירוקים, ממשיכים לרכב על גבעות הכורכר הרכות של אזור השרון ומשם יורדים ברכיבה איטית אל קו החוף. חוות סוסים הממוקמת היטב מציעה את כל זה, בטיול אחד מושלם!

חוות סוסים – כל אחד יכול!

רבים מקשרים את הרכיבה לאורך קו החוף לרומנטיקה בלבד. ואכן, חוות סוסים הינה מקום אשר מציע אטרקציה קסומה ומיוחדת עבור האוהבים אך אין הדבר מחייב. למעשה, רכיבה על סוסים מתאימה לכולם, החל מגיל 8. משמעות הדבר כי ניתן לצאת לטיולי רכיבה בכל סוג של קבוצה (משפחה, חברים, בתי ספר, קבוצות עובדים) ולכל מטרה, בין אם לימי הולדת, ימי גיבוש או כאטרקציה נוספת "בדרך" לצפון, למרכז או לדרום. מי שבאמת רוצה להשקיע, יכול להמשיך ולסיים את טיול הרכיבה בארוחת שף על שפת הים, לפתוח בקבוק יין אדום להרגיש את החיים הטובים והפשוטים, לקול רעש הגלים המתנפצים. חוות סוסים – ההתמכרות הבאה כבר בדרך.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין