הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים במרכז הארץ

טיולי סוסים במרכז – מתאימים לכל אחד

רכיבה על סוסים היא פעילות בלתי שגרתית אשר מתאימה לאוכלוסיות מגוונות. ישנם למשל טיולי סוסים במרכז הארץ אשר מיועדים לזוגות אשר מבקשים לעבור יום רומנטי ובלתי נשכח יחדיו. במקומות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון יכולים זוגות כאלו לרכב בלי מילים אל עבר השקיעה, כפי שתמיד חלמו. פיקניק רומנטי אשר מסיים את היום הוא הזמן האידיאלי לומר את כל מה שמרגישים בני הזוג זה לזו (או אולי להוציא את הטבעת ולהציע נישואין…)

טיולי סוסים במרכז טיול מושלם

מן העבר השני יכולים טיולי סוסים במרכז להוות את הבילוי המושלם למשפחות עם ילדים בכל הגילאים, אשר מנסות למצוא משהו שיגוון קצת את שגרת הבילוי המשפחתי. במקום שוב לשבת מול הטלוויזיה או מקסימום לצאת ולעשות מנגל בחורשה הסמוכה, טיולי סוסים הם חוויה מגבשת שנשארת שנים רבות לאחר מכן בתור זיכרון משפחתי נעים.

זה המקום להזכיר כי לרכיבה על סוסים יש השפעות חיוביות מוכחות על ילדים, ובעיקר בתקופתנו בה חלק גדול של הילדים מאובחן כלוקה בהפרעות קשב וריכוז. טיולי סוסים במרכז יספקו לכם השפעה מרגיעה, ויפתחו בילדים יכולות של מוטוריקה, קואורדינציה, ריכוז וכדומה. בנוסף לכך הוכח כי לקשר הישיר עם בעל החיים יש השפעה פסיכולוגית עצומה על ילדים אשר חיים בעידן שבו הם פוגשים "חברים" רק בפייסבוק ונמצאים בחסך של קשר פיזי ואוהב.

למי שמבקש לטעום מעט מן החוויה הקסומה והייחודית של רכיבה של סוסים, אין צורך להתאמץ יותר מדי כדי למצוא את ההזדמנות המתאימה לכך. כיום ניתן למצוא חוות סוסים רבות המציעות טיולי סוסים במרכז, במרחק של דקות נסיעה מתל אביב וגוש דן. מקום כמו חוות הסוסים ביתן אהרון למשל, מאפשר קפיצה קטנה אל מחוץ להמולת העיר הגדולה, לנוף שרבים מתושבי המרכז כלל אינם מודעים לקיומו.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין