הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – הנאה ממכרת

טיולי סוסים
טיולי סוסים

לאורך כל ההיסטוריה ועד לימינו אנו, הקשר שבין האדם אל הסוס תמיד היה מיוחד במינו. ניתן למצוא מפגשים רבים כאלו בין האדם לחיה המקסימה, בין אם לצרכי עבודה, לצרכי גידול וטיפוח, לספורט ואף לביצוע טיולים משותפים בתור תחביב בשעות הפנאי. טיולי סוסים הינם פעילות חווייתית מהנה וניתן לערוך אותם במקומות שונים ברחבי הארץ. התחביב פשוט ממכר, ראו הוזהרתם!

טיולי סוסים – כל אחד יכול!

היתרון הגדול ביותר של טיולי סוסים טמון בכך שהם מתאימים לכל אחד. אפילו ילדים קטנים יכולים לרכב על סוסים המתאימים לגודלם ובכלל, מדובר בפעילות אותה לומדים באופן אינטואיטיבי תוך ליווי מקצועי של מדריכים מיומנים. הרוכב מאובטח והרכיבה אינה מהירה ולכן אינה מפחידה או מאיימת. הסוסים ממושמעים וידידותיים במיוחד, מה שמאפשר טיולי סוסים רגועים ונעימים. פעילות הרכיבה מתחילה בדברי הסבר קצרים והכרת הסוסים, בהמשך מתקיימות הדגמות קצרות באשר לדרך הנכונה לשבת על הסוס וכיצד לנהוג בו ולאחר מכן יוצאים לדרך!

טיולי סוסים – לאן רוכבים?

ברחבי הארץ ניתן למצוא מספר חוות אשר מקיימות פעילויות של טיולי סוסים. חוות הסוסים ביתן אהרון למשל, מציעה טיולי סוסים באזור השרון לכיוון שמורת הטבע חבצלת השרון. המראות שרואים במהלך הרכיבה מרהיבים וייחודיים, הרבה מעבר למה שאנחנו רגילים בטיולים רגליים. טיולי סוסים בקו החוף, מאופיינים בהשתנות נופים מדהימה הכוללת את כל צבעי הקשת- מירוק הצמחייה המרהיבה שמסביב לצהוב החול הבלתי נגמר וכחול המים השלווים. אם מטיילים באזור חבצלת השרון, פוגשים גם את גבעות הכורכר החומות-אדמדמות. כל רוכב ימצא את המראות האהובים עליו.

טיולי סוסים מיוחדים

הפופולאריות הרבה של טיולי הסוסים גרמה לכך שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי טיולים ייעודיים. ולמשל- טיול סוסים זוגי ורומנטי עם עצירה לפיקניק מפנק בחיק הטבע, טיולי סוסים המיועדים לקבוצת חברים לרגל מסיבת רווקים או יום הולדת ואפילו כחלק מרכז מיום גיבוש למקומות עבודה. כיום ניתן למצוא טיולי סוסים במחירים שווים לכל כיס והפעילות עצמה אינה מעייפת או מאמצת במיוחד, כך שבהחלט רצוי להפוך את הפעילות לחוויה על בסיס קבוע. בילוי נעים!

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין