הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – כל המידע שצריך

אם אתם קוראים את השורות הללו, ניתן להניח שאתם לא נמצאים בעיצומו של טיול סוסים, וזה כבר בעייתי לכשעצמו. זו אחת ההנאות הפשוטות מאידך, אך

טיולי סוסים
טיולי סוסים

המופלאות ביותר שתחוו. בדקות הקרובות נספר לכם בקצרה על עולם טיולי הסוסים בישראל. אם אמרנו "ישראל" ולא "צפון ישראל" או "אזור השרון", זוהי כבר התחלה טובה. שכן בניגוד למצב לפני עשור וקצת, כיום ישנן חוות סוסים בכל רחבי הארץ המציעות טיולי סוסים מסוגים שונים.

טיולי סוסים – זוגות מאוהבים וקבוצות חברים

´סוגים´ זרקנו לאוויר, אז בואו נרחיב במעט. ובכן, על פי ההערכות, למעלה משני שליש מהזמנות טיולי הסוסים בישראל הן הזמנות לקטגוריית "טיולי סוסים רומנטיים לזוגות". טיולים מסוג זה נמשכים לרוב עד שעתיים, כוללים תוספת חביבה כמו בקבוק יין או שמפנייה, ארוחה קלה אל מול נוף מרהיב, והם מתקיימים באזור שרומנטיקה ויופי הן חלק בלתי נפרד ממנו. חוף הים למשל. לדוגמא, חוות הסוסים "ביתן אהרון" הסמוכה לנתניה ואשר מציעה, בין השאר, טיולי זוגות מופלאים בחוף חבצלת השרון הפראי והנפלא. אומרים שהשקיעות כאן הן הכי יפות שיש. אנחנו מאמינים למי שאומר את זה.

שאר טיולי הסוסים בישראל מתחלקים לתתי קבוצות, ובראשם, קבוצות חברים שבאים לעשות חיים כמו שצריך – עם טבע, נופים ואדרנלין, ובלי אלכוהול, האנג אובר ומוסיקה רועשת. טיולי סוסים כאלה מאופיינים בקצב גבוה ובקטעי דהירה מהירה. שימו לב לפן הבטיחותי וכמו שאימא הייתה אומרת, "אל תהיו גיבורים".

טיולי סוסים – כבר מרגישים מגובשים יותר

טרנד חזק של טיולי סוסים הוא טרנד ימי הגיבוש לקבוצות עובדים. תאמינו לנו, זה עושה את העבודה מצוין. כולם נהנים, צוחקים ומתגבשים, ואת התוצאות רואים מאוחר יותר במשרד ובדו"חות המקצועיים. ניתן לשלב פעילויות אתגריות, משחקים ומשימות להעצמת הפן החוויתי. מומלץ בחום לכל משרד וחברה, קטנים כגדולים.

טיולי סוסים נמשכים בין 45 דקות לשלוש שעות ויותר, נערכים בחופי הים (מומלץ!), בשדות, ביערות ובטבע, ומתקיימים בכל ימות השנה (למעט מזג האוויר קיצוני). קופונים ומבצעים ניתן למצוא באתרי החוות השונים. בילוי נעים!

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין