הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים במרכז – לחוות את הטבע בצורה מושלמת

אוהבים לטייל? ישנן דרכים רבות לתור את הארץ ולמרות שרבים בוחרים לעשות זאת אך ורק באמצעות הרגליים או הג´יפים, ישנה דרך אחת ויחידה לטייל ולהיות מחוברים לטבע ולבהמה בצורה מושלמת- טיולי סוסים במרכז.

טיולי סוסים במרכז – רוכבים אל עבר האופק

יותר ויותר מטיילים מבינים כי אין כמו טיולי סוסים במרכז

טיולי סוסים במרכז
טיולי סוסים במרכז

כדי לרכב אל עבר האופק ולחוות את הטבע בצורה מושלמת. הרוח בשיער, קולות נקישת הפרסות על החוף או דרך העפר, הריחות המשכרים והאוויר הנקי… פשוט מושלם! האופק יכול להיות כל כיוון בו תבחרו, אל עבר צוקי הכורכר, גבעות נמוכות ואפילו אל קו האופק של הים במידה ותבחרו בחוות סוסים בעלת מיקום מנצח כגון חוות הסוסים ביתן אהרון שבמרכז הארץ. טיולי סוסים במרכז מתאימים לכל הרמות כך שניתן לרכב באופן איטי למדי או קצבי במידה ואתם מתקדמים. ניתן להשתפר תוך כדי רכיבה בודדת ובאופן בולט תוך מספר ביקורים לא רבים.

סוגי טיולי סוסים במרכז

פעולת הרכיבה מתאימה (כמעט) לבני כל הגילאים, לילדים ומבוגרים כאחד. כל שיש לעשות הוא להקשיב להוראות המדריך ולצאת לרכיבה קסומה וחווייתית. טיולי סוסים במרכז נערכים תמיד בליווי מדריך מקצועי, אשר מכיר את כל הסוסים (וגם מטפל בהם) ובעל ניסיון רב בהדרכה. ניתן לצאת לטיולים כיחידים, זוגות או קבוצות גדולות יותר כגון משפחות וקבוצות עובדים. כל טיול הופך להיות חוויה מעצימה עבור המשתתפים. הקשר בין זוגות מתהדק ברכיבה מדהימה אל עבר קו הים ועל החוף ומשפחות וקבוצות זוכות להידוק הקשרים ביניהן. חלק מאותם טיולי סוסים במרכז נועדו למטרת צילום, כגון יום של צילומי תדמית, תמונות שלפני החתונה וכו´.

טיולי סוסים – חווים את ישראל בצורה אחרת

בסופו של דבר, המשותף לכל סוגי הטיולים הוא האפשרות לחוש את הארץ המופלאה שלנו בדרך שלא מתאפשרת דרך הרגליים או רכבי השטח. בעזרת טיולי סוסים ניתן לגמוע מרחקים רבים ולצפות בנופים המשתנים במהירות תוך יצירת קשר עם הבהמה האימתנית והכה חזקה, חברה טובה של האדם משכבר הימים. רצוי ביותר לבחור בחוות סוסים בעלת מוניטין, עם יחס חם לא רק לאדם אלא גם לסוסים, אשר מבצעים את עבודתם נאמנה וזקוקים, בדיוק כמונו, למחסה, מזון טוב ושפע של אהבה.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין