הזמינו טיול אונליין

טיולי סוסים – מתמכרים להנאה

טיולי סוסים עברו כבר מזמן מעניין למכורים לחיה הנפלאה, לחוויה נהדרת לכולם. משפחות מעבירות בהם ימי כיף בסופי שבוע ובזמן חופשות, זוגות מחזקים את הפן הרומנטי אל מול שקיעות ובלב שדות פורחים, קבוצות עובדים מתגבשות על גבי הסוסים, וחברים ותיקים צוחקים כל הדרך אל הדהרה. מי שעוד לא ניסה לא יודע מה הוא מפסיד. ומי שכן – התמכר. טיולי סוסים

טיולי סוסים
טיולי סוסים

הם חוויה אדירה בכל מקום ובכל זמן, לכל אדם ומכל סיבה. רוצים גם אתם להצטרף לחגיגה? המשיכו לקרוא ותקבלו את כל המידע.

טיולי סוסים – קבוצתי או רומנטי

טיולי הסוסים הנפוצים בישראל הם טיולים הקבוצתיים. לרוב מדובר בקבוצות של 4-8 סוסים הצועדים בלב הטבע שיש למדינתנו היפה להציע. טיולי סוסים שכאלו אורכים במרבית המקרים בין שעה לשעתיים וכוללים קטעי הליכה רגועים לצד רגעי דהירה קצרים, הסברים על המקום ועל בעל החיים ועצירות לצילומים, ארוחות קלות, כוס יין טובה ועוד. עלות טיול שכזה עומדת על בין 300 ל-400 ₪ לזוג. מחפשים משהו יותר רגוע ואינטימי? בדיוק בשבילכם הומצאו הטיולים הרומנטיים. טיולי סוסים רומנטיים הם הכוח העולה של השנים האחרונות ומתקיימים בעיקר בשעות הערב, כי שקיעה ורומנטיקה תמיד יהיו שילוב מנצח. אל מול תצפיות נוף מרהיבות או לצד אוושת הגלים, טיולים שכאלו תמיד מצליחים להוציא הרבה חיוך והמון אהבה מזוג האוהבים. חוות סוסים מובילות כמו חוות הסוסים ביתן אהרון, אף מציעות לכם תוספות מרעננות כמו עצירה לפיקניק, ארוחה או לגימה אלכוהולית, אשר הופכות את החוויה לעוצמתית אף יותר.
טיולי סוסים – מצפון ועד דרום

טיולי סוסים בישראל ניתן למצוא בכל מקום. השרון והמרכז גדושים בחוות סוסים נהדרות כמו חוות סוסים ביתן אהרון המפעילה את טיולי הסוסים בחוף חבצלת השרון היפה בארץ, אזור השרון אידיאלי לטיול משולב של טבע וים מתחילים בצוקי הכורכר ויורדים לחוף הים ולריחות המשכרים, כשצופים בהם מגבו של סוס איתן. באתרי האינטרנט ניתן למצוא הנחות . בהחלט שווה שיטוט ובדיקה.

אתם עדיין כאן? מזמינים טיולי סוסים, ומתחילים להתמכר להנאה. בילוי נעים!

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין