הזמינו טיול אונליין

טיולי רכיבה – לרגל יום הנישואין או יום השנה לחברות

טיולי רכיבה
טיולי רכיבה

מה יכול להיות רומנטי יותר מאשר טיולי רכיבה על סוסים בין שביליי הפרדסים הקסומים של חוות סוסים ביתן אהרון, מול הנופים המהממים של ערי החוף בארץ או בשדות מוריקים באזורים היפים יותר באזורנו ? אם אתם שוקלים מה לעשות כדי לחגוג את יום הנישואין או כדי לחגוג את יום השנה לחבות ואפילו אם סתם בא לכם להתפנק יחד ולחדש את האינטימיות, טיולי רכיבה רומנטית הם פיתרון מצוין. טיולי רכיבה מובילים אתכם באזורים יפיפיים, וגם ממשיכים לשפת הים או במסלולי טיול מיוחדים עם נופים מעלפים, על גבי סוסים שקטים ומאולפים, רק אתם, הרוח והמדריך. טיולי רכיבה שכאלו הם חוויה בלתי נשכחת אשר נחקקת בזיכרון לזמן רב.

טיולי רכיבה – לרגל בר מצווה או בת מצווה.

לקראת אירוע משמח זה , בר המצווה של הבן או בת המצווה של היד, הורים רבים מחפשים אטרקציות מיוחדות לשמח את הצאצא המתבגר. אך אטרקציות רבות כבר מיצו עצמן ואולי אתם מחפשים משהו מקורי. מתנה נפלאה לכל המשפחה היא טיולי רכיבה משותפים. ניתן לצאת כל המשפחה יחד כקבוצה אל טיולי רכיבה משותפים מול נופים מהממים, ליהנות מחוויית הרכיבה, מההדרכה עצמה, מהנוף המהמם ומהגיבוש המשפחתי, הכול לכבוד נער או נערת האירוע. בנוסף, ניתן לערוך טיולי רכיבה לקבוצת החברים של הנער או נערה, ולהפוך את האירוע לאירוע חברתי מהנה, כיפי, שעליו ידברו בכיתה ושיזכרו אותו עוד לשנים רבות. טיולי סוסים הופכים למתנה בלי נשכת , המשפיעה על הנער או על הנערה בכמה רבודים שונים – במובן החברתי שכן טיולי רכיבה הם חוויה חברתית כיפית, מצחיקה הנזכרת לעד. במובן החוויתי שכן במהלך טיולי רכיבה עוברים המטיילים הסבר על המקום בו הם מטיילים, על החיה אשר משרתת אותם נאמנה, ועוד.

טיולי רכיבה – חוויה חינוכית

אם כן, אין ספק כי הערך המוסף שמביאים עימם טיולי רכיבה הוא רב,אך בנוסף לכל היתרונות שהזכרנו, אסור לשכוח את הנושא החינוכי. רבות מדובר על חוסר הידע אשר יש לדור הנוכחי לגבי ארץ ישראל, נופיה והגיאוגרפיה שלה. לכן טיולי רכיבה הם חוויית למידה מעולה, בה לומדים הרוכבים על המקום בו הם נמצאים , סיפורים היסטוריים על האזור, מיקום גיאוגרפי, מאפיינים טבעיים של המקום,קטיף של פירות הדר אורגניים ועוד מידע רב אשר לא ניתן ללמידה בעזרת צפייה בטלוויזיה, גלישה באינטרנט או קריאה בספר. הכול נלמד דרך התנסות ודרך הרגליים.
את כל האטרקציות תוכלו למצוא ב חוות סוסים ביתן אהרון.

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין