טיול רכיבה על סוסים במרכז

לפני מאות שנים, כאשר רכיבה על סוסים נחשבה לאמצעי תחבורה נפוץ ויעיל, אף אחד לא חשב שבשנת 2011, ייהנו מאות אלפי אנשים בעולם מטיול רכיבה על סוסים סתם ככה, בלי שום רצון להגיע למקום מסוים. גם בעידן בו קיימים כלים ממונעים מכל סוג אפשרי, טיול רכיבה על סוסים נותר חוויה של ממש.
קשה להסביר מה בדיוק יוצר את ההנאה הזאת. אולי השילוב בין העוצמה האדירה של הסוס לבין היותו בעל חיים מקסים, נבון ואפילו עדין לפעמים. אולי זה השילוב בין הרומנטיקה המתפרצת בטיול שכזה לבין הרגשת הטבע, האדמה, בדיוק כמו פעם.
מה שלא תהיה הסיבה, טיול רכיבה על סוסים הוא חוויה שחבל לפספס.

בישראל מאות חוות סוסים לאורכה ולרוחבה של המדינה. רכיבה על סוסים אפשר למצוא בצפון הארץ בין פרדסים ויערות, בחופי הים המרהיבים במרכז הארץ ובשרון ובנוף המדברי המהפנט בדרום.

לחוששים מביניכם חשוב להבהיר – טיול רכיבה על סוסים הינו עניין בטוח למדיי. תקלות קורות לרוב כאשר מדריכי הרכיבה אינם נותנים מספיק תשומת לב לרוכבים שסביבם, או שאינם מקפידים על כללי הבטיחות, כמו הסברים לפני רכיבה, וידוא הבנה ויישום, חבישת קסדה וכדומה. ולכן חשוב לבחור בחוות סוסים שמקפידה על בטיחות ומפעילה צוות עובדים מיומן ומקצועי, אחת מאלה היא חוות סוסים ביתן אהרון אשר תעניק לכם חווית רכיבה מהנה, רגועה ובטוחה.

ישנם סוגים שונים שלטיולי סוסים . אפשר לבחור בטיול שקיעה או טיול זריחה, בו תזכו לחזות בפלא הצבעים שרק השמש יכולה להוליד; טיול יערות נחשב פופולארי במיוחד, כשכמובן, בכל שעות היממה, טיולי סוסים בשרון הים הוא מהנה לכולם. כמובן שעל פי רצונכם, תוכלו לבחור בין טיול איטי ורגוע וטיול עם חלקים מהירים בדהירה.

עלות טיול רכיבה על סוסים מסתכמת בכמה מאות שקלים, תלו בזמן הטיול, במיקום ובחוות הסוסים שבחרתם. בכל מקרה, מדובר בחוויה ששווה את המחיר.

אז בין אם כמתנה לבן/בת הזוג או סתם כי מגיע לכם ליהנות לפעמים, אתם מוזמנים לבחור ברכיבה על סוסים בתור החוויה הפרטית הבאה שלכם… תיהנו.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין