רכיבה על סוסים – חוויה חייתית

רכיבה על סוסים
רכיבה על סוסים

מה עולה בראשכם כאשר אתם מדמיינים רכיבה על סוסים? שקט. מרחבים. שדות פתוחים. הרוח בשערכם. מגע עורו החמים של הסוס. טפיפות רגליו על הקרקע. חיבור לטבע. ובעיקר שלווה גדולה. לא בכדי פעילויות הרכיבה זוכות לפופולאריות כה רבה לאורך כל ההיסטוריה. גם מי שרוכב על סוסים באופן קבוע וגם מי שהתנסה בכך פעם אחת, יודע שמדובר בחוויה מיוחדת במינה.
רכיבה על סוסים יכולה להיות תחביב, יכולה לשמש כטיפול ויכולה להיות דרך חיים. רבים האנשים הרוכבים על סוסים לשם הנאה. אולם, נמצא שלרכיבה יש יתרונות רבים נוספים, בתחום בריאות הנפש וכן בתחום הבריאות הגופנית. וכיום ישנן חוות סוסים שמספקות גם שירותי רכיבה טיפולית.

מהם היתרונות שלרכיבה על סוסים?

העובדה שסוסים תורמים לנפש ובריאות האדם זכתה להכרה עוד בימי יוון העתיקה. רכיבה יכולה לתרום לשיפור הקואורדינציה והיציבה, לשיפור מיומנויות התקשורת ופיתוח אסרטיביות, ולשיפור יכולת הריכוז והתמודדות עם תחושות לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא שתנועת הסוס משקפת את תנועת האדם מבחינת הקצב ומרכיבי התנועה ולכן יכולה לשפר את שיווי המשקל, לחזק את השרירים ולפתח בטחון עצמי.

טיולי רכיבה – לשעות של כיף והנאה

טיולי סוסים יכולים לשמש למגוון מטרות ואירועים מהנים. תארו לעצמכם כמה רומנטי יהיה להציע לזוגתכם להינשא בעודכם רוכבים בטבע באורה של השקיעה? או לערוך טיול רכיבה על סוסים משפחתי כאשר אחד מבני המשפחה חוגג יום הולדת?. אפשר גם לארגן יום גיבוש של המשרד שיכלול רכיבה או מסיבת רווקות/רווקים שתשלב את החוויה; בקיצור, טיולי רכיבה הם אידיאליים לכל אירוע וילהיבו בוודאות את כל המשתתפים.

ברחבי הארץ מפוזרות חוות סוסים רבות המציעות מגוון רחב של טיולי רכיבה, אחת מהן היא חוות סוסים ביתן אהרון, בה תוכלו להגיע ולרכב בשביל הכיף וליהנות תוך כדי מנופי טבע מדהימים; כאשר ההרפתקנים ובעלי הניסיון יוכלו למצוא גם מסלולים ברמות קושי שונות לרכיבה קצת יותר מאתגרת. רכיבה על סוסים מתאימה לכולם, מילדים בגילאי גן ועד לאנשים מבוגרים. הצטרפו עוד היום לרבים שניסו ומאז לא מסוגלים לוותר על התחביב הממכר.

מאמרים

.

http://horse.websys.co.il/?page_id=10

חוות סוסים ביתן אהרון

במרכז הארץ במושב ביתן אהרון, מרחק נגיעה מהערים הגדולות, בלב הפרדסים שוכנת לה פנינת חן אמיתית - חוות הסוסים ביתן אהרון.

טיולי רכיבה על סוסים

חוות סוסים ביתן אהרון משלבת מגוון רחב של מסלולי רכיבה על סוסים , ניתן לצאת לשעה של רכיבה על סוסים על חוף הים היפה בארץ חוף נעורים בחבצלת השרון.!

רכיבה על סוסים רומנטית

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת מענה גם לחוף הים ניתן להזמין רכיבה על סוסים במשך של שעה עד שעתיים להינות מהטבע הירוק והצוקים הנפלאים..

טיולי סוסים

חוות הסוסים ביתן אהרון נותנת נופח נוסף לחוויה הרומנטית טיולי סוסים ורכיבה רומנטית בני שעה ויותר (על פי דרישה) לאורך חוף הים היפה בארץ חוף נעורים .

הזמינו טיול אונליין